Kimbino
Kimbino
REKLAMA

SAMA potraviny leták od 12.07.2024 → Online diskont zľavy

Sama

Sama leták

Sama leták kvalitné potraviny za akciové ceny

3/5
Actual brochure

Obchod Sama môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. V letáku Sama nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Sama svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 28.06.2024,? Na to sa môžete pozrieť tu.

Leták Sama, nabitý množstvom akcií, vychádza vždy v piatok a platí 4 týždne. Tešiť sa na nové akciové letáky Sama tak môžete každý štvrtý piatok. Čo si pre vás obchod pripravil v letáku Sama leták ste už videli?  

Sama – vaša predajňa potravín

Shop

Sama predstavuje franchisingový koncept, o členstvo v ktorom môže požiadať ľubovoľná maloobchodná prevádzka na území Slovenskej republiky. Členovia obchodnej siete Sama ostávajú samostatným právnych subjektom, no zároveň môžu využívať viaceré výhody, ktoré im značka Sama prináša. Predajne z obchodnej siete Sama nájdete napríklad v nasledujúcich mestách: Banská Štiavnica, Komárno, Trnava, Banská Bystrica, Nové Mesto nad Váhom a Veľký Krtíš.

Jednotlivé prevádzky Sama majú rôzne otváracie hodiny. Aktuálny zoznam všetkých prevádzok aj s ich otváracími hodinami je dostupný na oficiálnom webe predajcu samaobchod.eu.

Nenašli ste v bohatom sortimente obchodu Sama to, čo ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Aktuálna ponuka letákov Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota bude pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment SAMA

Assortment

Sortiment obchodov Sama tvorí pestrá paleta potravín a drogérie, v ktorej majú bohaté zastúpenie aj výrobky vlastnej značky obchodu. 

Pod značkou Sama spoločnosť ukrýva výrobky každodennej spotreby, u ktorých garantuje tú najlepšiu cenu.  Nájdete tu mlieko a mliečne výrobky, konzervované potraviny, múku, čaje, cestoviny, ale aj alkoholické a nealkoholické výrobky a produkty základnej hygieny.

Obchod si tak už dlhé roky zastáva svoje stabilné miesto na trhu. V prípade, že hľadáte napríklad zemiaky v akcii alebo chutný a svieži melón, Sama prináša čerstvosť a kvalitu za vynikajúce ceny. Ovocie a zelenina tak chutia naozaj skvelo, čo uvidíte už na prvý pohľad.

A pokiaľ si chcete s rodinou pochutnať, obľúbená Marlenka patrí k najpredávanejším hotovým zákuskom. Avšak pokojne môžete upiecť koláč svojpomocne. Vtedy možno budete potrebovať Mascarpone, múku alebo olej. Nech už hľadáte čokoľvek, tu to nájdete. A za skvelé ceny!

Najnovší Sama leták pridáva k výhodným produktom značky SAMA množstvo výrobkov známych značiek, ktoré aktuálne nakúpite za zaujímavé ceny. Máte tam svojho favorita? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA