Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Sama platný od 28.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Sama platný od 07.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Sama platný od 17.05.2019
Obchod Sama môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. V obchode Sama nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Sama svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 19.07.2019? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov BALA, Billa, Carrefour, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.samaobchod.eu.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Sama kdekoľvek ste. Online letáky, teda ponuka aktuálnych akcií z obchodu Sama online, to nie je len módny výkrik, to je aj výrazný krok smerom k ochrane životného prostredia a našich lesov. Ďakujeme, že ste sa s nami pridali k ochrane životného prostredia.