Sama
3/5

Sama Banská Bystrica leták od 16.09.2022 - aktuálna akcia

Sama Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Obchod Sama môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. V obchode Sama nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Sama svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 16.09.2022? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Aj obchod Sama má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Námestovo, Topoľčany, Drietoma. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.samaobchod.eu.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Sama kdekoľvek ste.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Akčná ponuka obchodu Sama býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu Sama nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Sama
Sama