Kimbino
Kimbino
REKLAMA
NAY Elektrodom
3/5

NAY Elektrodom leták od 02.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
NAY Elektrodom

Leták NAY Elektrodom

Leták Nay Elektrodom – lákavá ponuka noviniek z oblasti elektro

3/5
Actual brochure

Nay Elektrodom patrí medzi jeden z najobľúbenejších obchodov s elektronikou na slovenskom trhu. V elektro Nay sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje NAY Elektrodom pravidelne. Aktuálny Nay leták, platný od 02.05.2024, nájdete tu.

Nový leták Nay Elektrodom vychádza každé 4 týždne. Ten najnovší má názov NAY Elektrodom leták. Už ste ho videli?

Nay Elektrodom – žijeme technikou

Shop

Spoločnosť Nay Elektrodom je najväčším maloobchodným predajcom elektroniky na slovenskom trhu. Obchod založili pod značkou Nay v 90-tych rokoch 20. storočia Peter Zálešák a Ján Tomáš, ktorí spoločnosti úspešne šéfujú až dodnes.

Spoločnosť hneď od začiatku svojho vzniku patrila k významným priekopníkom vo svojej oblasti:

  • prvá myšlienka otvoria predajní na franchisingovom princípe na Slovensku  (rok 1997)
  • prvý koncept veľkoplošných predajní v strednej Európe (rok 1998)

Úspech obchodov Nay nenechal na seba dlho čakať a dnes nájdeme obchod Nay Elektro napríklad v nasledujúcich slovenských mestách Bratislava, Prešov, Rimavská Sobota, Bardejov, Prievidza a Martin. V roku 2014 sa spoločnosť spojila so spoločnosťou Elektro Word vďaka čomu rozšírila sieť svojich predajní v Slovenskej a Českej republike. Na Slovensku fungujú predajne pod menom Nay Elektrodom, v Českej republike im ostal ich pôvodný názov – Electro word.

Kompletnú predajnú sieť Nay Elektrodom aj aktuálne otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke obchodu nay.sk.

Elektro Nay má vďaka svojej ponuke až 25 % trhový podiel s Slovenskej republike a len ťažko sa stane, že tu nenájdete tovar, ktorý práve hľadáte. Sklamala vás napriek tomu ponuka obchodu Nay? Skúsiť to môžete s ďalšími významnými hráčmi z kategórie Elektronika. Datart, Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, Whirlpool, Pro Elektro, ED Profi a ELSATEX, vás možno milo prekvapia.

Sortiment Nay Elektrodom

Assortment

Sortiment obchodu Nay tvorí bohatá paleta výrobkov z rôznych oblasti elektro. Či už hľadáte elektrospotrebič pre svoju kanceláriu alebo záhradu, brúsite si zuby na nový mobil, či počítač alebo potrebujete svoju domácnosť vybaviť novou bielou a čiernou techniku, návšteva Nay Elektrodomu bude tou správnou voľbou.

Okrem elektrospotrebičov predajne a e-shop Nay ponúkajú aj široké zastúpenie doplnkov k elektronike, tak, aby ste tu z oblasti elektro našli všetko pre vaše bezproblémové fungovanie.

Široký sortiment nie je jediným pilierom úspechu spoločnosti Nay. Výhodnosť cien, za ktoré obchod ponúka jednotlivé produkty je taktiež nespochybniteľná. Nie nadarmo sa spoločnosť Nay Elektrodom stala obchodom roka 2019. Neveríte? Presvedčte sa o tom sami v letáku Nay NAY Elektrodom leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Chladnička
Práčka
Umývačka
Telefón
Smartfón
Hodinky
Notebook
Tablet
Monitor
PC
Tlačiareň
Klávesnica
Tv
Multimediálne centrum
Slúchadlá
Kamera
Konektor
Playstation
Xbox
Pamäťová karta

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA