Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod NAY Elektrodom. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovneského trhu. V obchode NAY Elektrodom sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje NAY Elektrodom pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 07.03.2019 nájdete tu. Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj obchody Alza, Comcas, Conrad, Datart, Digipro, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, Home Elektro, MALL.sk.

Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.nay.sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu NAY Elektrodom online. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu NAY Elektrodom, ale online leták!

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!

Chcete si uchovať stály prehľad nad ponukami obchodu NAY Elektrodom? Choďte na to múdro! Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte už žiadnu akciu v obchode NAY Elektrodom.