Kimbino
Kimbino
REKLAMA

KIK leták 10.06. - 16.06.2024 | Aktuálny + budúci online

Kik

KIK Leták

Kik leták prináša módu aj mnoho ďalšieho tovaru za výhodné ceny

3.5/5
Actual brochure

Obchod Kik môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Kik a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Kik. Nová Kik ponuka platí od 16.06.2024.

Spoločnosť Kik pravidelne vydáva Kik leták, ktorý je zakaždým nabitý množstvom výhodných ponúk. Obchod Kik má vždy pre každého niečo a jeho akciové ponuky sú vyskladané tak, aby potešili aj náročnejšieho zákazníka. Prelistujte si aktuálny leták Kik tu a posúďte sami. S Kik je nákup oblečenia nielen výhodný, ale navyše aj zábavný.

Nový leták Kik vychádza minimálne raz za mesiac, najčastejšie uprostred mesiaca. Už však nemusíte čakať poštára s letákmi Kik. Kedykoľvek si ich môžete pozrieť online. Tým, že leták obchodu Kik pozeráte v elektronickej podobe, sa ušetrí veľa papiera.

Zachytiť najnovšie trendy a získať výhodné ponuky je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vďaka Kik letáku online, ktorý je dostupný na Kimbino.sk. Kik neustále aktualizuje svoje produkty a ponuky, aby spĺňal očakávania a potreby svojich zákazníkov. Či už hľadáte najnovšiu módu, domáce potreby alebo hračky pre deti, Kik leták nový prináša rozmanité možnosti, ktoré uspokoja každého zákazníka. Výpredaj Kik je tiež skvelou príležitosťou k ušetreniu, pričom ponúka vysokú kvalitu za ešte lepšie ceny.

Ponuka Kik na Kimbino.sk je stále aktualizovaná, čo znamená, že najnovší leták Kik je vždy len pár kliknutí od vás. S budúcim letákom Kik, ktorý je pravidelne zverejňovaný, máte možnosť plánovať svoje nákupy vopred a maximalizovať svoje úspory. Navštívte Kimbino a objavte všetky aktuálne Kik produkty a ponuky, ktoré sú dostupné. S online letákmi nielenže ušetríte, ale prispievate aj k ochrane životného prostredia tým, že znižujete potrebu papierových letákov.

Kik milujú nielen Nemci

Shop

Textilný diskont Kik založil v roku 1994 Nemec Stefan Heinig. Už krátko po založení sa stal Kik jednou z najúspešnejších spoločností zaoberajúcich sa maloobchodným predajom v Nemecku. Po celej Európe dnes Kik prevádzkuje viac ako 3400 obchodov, pričom najviac prevádzok, až 2600, sa nachádza v jeho domovine.

Na Slovensku Kik prevádzkuje viac ako 80 obchodov a do budúcnosti plánuje svoju predajnú sieť na území našej krajiny ešte rozšíriť. Ak chcete nakupovať v obchode Kik, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Košice, Bratislava, Liptovský Mikuláš, Bardejov, Poprad a Levice

Otváracie hodiny jednotlivých Kik obchodov sú rôzne. Aktuálne otváracie hodiny a aj ďalšie zaujímavé informácie o obchodoch Kik si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke obchodu kik-textilien.sk.

Aj ďalšie obchody z kategórie Odev, obuv a šport ponúkajú zaujímavý tovar a možno za nižšie ceny. Vyskúšajte pozrieť aj Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Baťa, Astratex, CCC a EXIsport

Sortiment Kik

Assortment

Hlavnou doménou obchodov Kik je predaj lacného oblečenia, ktoré tvorí až 70 % celého sortimentu. Pestrý výber lacného oblečenia dopĺňajú darčekové predmety, doplnky, domáci textil, hračky, písacie potreby, chovateľské potreby či niektoré potraviny.

Veľkú časť doplnkového sortimentu tvoria aj sezónne výrobky, ako sú vianočné a veľkonočné dekorácie, školské potreby alebo náhrobné dekorácie k spomienke na zosnulých.

Výhodné ceny a špeciálne ponuky sú hlavnou prioritou celého sortimentu. Ani aktuálny leták Kik nie je výnimkou a poteší vás množstvom výhodných ponúk. Pozor, poponáhľajte sa. Zľavy v Kik sú mimoriadne obľúbené a Kik leták platí len 10.06.2024 - 16.06.2024.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA