Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Kik platný od 05.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Kik platný od 22.05.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Kik platný od 15.05.2019
Obchod Kik môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Kik a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Kik. tu nájdete ponuku ich nových akcií platných od 12.06.2019. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann.

Ak chcete nakupovať v obchode Kik, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Košice, Poprad, Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica. Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu www.kik-textilien.sk.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Kik. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Kik si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.