Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Metro. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode Metro sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Metro prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od 10.07.2019 môžete nájsť tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: BALA, Billa, Carrefour, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Metro. A ktoré to sú? Napríklad Košice, Nitra, Stupava, Svätý Jur, Zvolen, Žilina. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.metro.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Metro je oveľa pohodlnejšia. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Metro si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.