Kimbino
Kimbino
REKLAMA

METRO leták od stredy 17.07.2024 - nová akciová ponuka

Metro

Metro leták

Leták Metro – široký sortiment za férovú cenu

3/5
Actual brochure

Obchody Metro poznajú nielen podnikatelia, ale aj množstvo bežných občanov. Hoci sa obchod primárne špecializuje na profesionálov, len ťažko sa stane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. Metro prichádza pravidelne s novými akciami a Metro letákmi. Aktuálnu ponuku platnú od 03.07.2024 môžete nájsť tu.

Letáky Metro platia 2 týždne a sú vždy rôzne špecializované. Pre rýchlejšiu orientáciu si tak môžete vybrať aktuálny Metro leták podľa toho, čo hľadáte. Pravidelne sa môžete tešiť na leták zameraný na gastronómiu, maloobchod či spotrebný tovar. Okrem letákov, Metro vydáva aj špeciálne katalógy, napríklad Metro hračky alebo Metro predveďte sa v novej sezóne. Tieto katalógy majú na rozdiel od letákov dlhšiu platnosť a zameriavajú sa na ponuku sortimentu z jednej kategórie.

Pri množstve letákov, ktoré Metro pravidelne vydáva, je celkom zložité mať v nich dokonalý prehľad. No nezúfajte. Aktuálne platný Metro leták si môžete kedykoľvek potrebujete prezrieť online. Videli ste už najnovší Metro leták Metro maloobchod?

Metro partner profesionálov

Shop

Metro vzniklo ako dcérska spoločnosť medzinárodnej firmy Metro Group, ktorá pôsobí v 29 krajinách v rámci 4 kontinentov a spolu prevádzkuje viac ako 650 veľkoobchodných samoobslužných centier. Na Slovensku nájdete obchody Metro v nasledujúcich mestách Nitra, Zvolen, Bratislava, Žilina, Košice a Ivánka pri Dunaji.

Štandardné otváracie hodiny predajní Metro sú počas celého týždňa od 8:00 do 22:00, ale v prípade zlatých a strieborných zákazníkov sa môžu líšiť. Aktuálne informácie nielen o otváracích hodinách nájdete na oficiálnej webovej stránke obchodu metro.sk.

Nenašli ste napriek širokému sortimentu v obchodoch Metro to, čo ste hľadali? Skúste pozrieť ďalšie obchody z kategórie Hypermarkety. V Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš možno nájdete presne to, čo potrebujete.

Sortiment Metro

Assortment

Ako prezrádza samotný slogan obchodu, v predajniach Metro nájdete všetko pod jednou strechou. Či už hľadáte mäso a mäsové výrobky, syry, ovocie a zeleninu, ryby, alkohol, ale aj hotelový a reštauračný textil, kancelárske produkty, gastro vybavenie alebo ďalší sortiment pre vaše podnikanie, ste na správnom mieste.

V Metro chce nakupovať každý a niet sa čomu diviť. Prineste si domov obľúbené Prosecco alebo skvelé pivo Pilsner Urquell v množstvách, vďaka ktorým si zaistíte spoľahlivé zásoby na niekoľko týždňov. Zrnková káva je tiež produktom, ktorého milovníci kávy vypijú naozaj veľa. Preto kvalitnej kávy nie je nikdy dosť. A ak ju navyše získate za výhodné ceny, spojí sa príjemné s užitočným.

No a ak idete robiť koláč, nesmie chýbať okrem iných surovín ani rum, či už na pitie alebo do receptu. Tak vezmite svoj nákupný vozík a ide sa na veľký nákup za skvelé ceny!

Celkový sortiment spoločnosti tvorí viac ako 33 000 výrobkov. Okrem výrobkov známych značiek, nájdete v regáloch Metro aj produkty 6 privátnych značiek – ARO, H-Line, Horeca Select, Fine Life, Rioba a Sigma.

Značka ARO ukrýva široký sortiment každodenných potrieb, H -Line je určená pre prevádzkovateľov ubytovacích zariadení, Horeca Select pomôže s vybavením profesionálnej kuchyne, Fine Life vyberá kvalitné výrobky z kategórie suchých alebo mrazených potravín, Rioba zabezpečí pre vaše prevádzky prvotriednu kávu a Sigma uľahčí chod kancelárie.

Široký sortiment Metro pravidelne dopĺňajú aj sezónne ponuky. Štandardom sú rôzne vianočné dekorácie, valentínske darčeky a hračky.

Aj aktuálny Metro leták Metro maloobchod je nabitý výhodnými ponukami a zľavami. Videli ste ich už všetky?

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA