Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Kondela leták od 12.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

Kondela

Kondela leták

Leták Kondela

3/5
Actual brochure

Obchod Kondela je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Kondela ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Kondela neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku Kondela platnom od 12.06.2024? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky Kondela vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o nových akciách Kondela sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte Kondela online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší Kondela leták ste už čítali? Premeškať tento Kondela výpredaj by bola škoda. Okrem letákov vydáva obchod Kondela aj katalógy. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

Kondela – slovenský odborník na nábytok

Shop

Spoločnosť Tempo Koncela vznikla v roku 1992 na Orave. V roku 2021 prešla spoločnosť rebrandingom a z pôvodného názvu Tempo Kondela si ponechala len názov Kondela. Zakladateľom spoločnosti bol Miloš Kondela. Už rýchlo po svojom vzniku získala stabilnú pozíciu v nábytkárskom sektore. Prvé predajne nábytku Kondela boli otvorené v Trstenej a Dolnom Kubíne. Dnes tvorí predajnú sieť spoločnosti viac ako 20 predajní naprieč celým Slovenskom. Nakupovať Kondela nábytok môžete napríklad v nasledujúcich mestách Banská Bystrica, Nové Zámky, Senica, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín a Prešov

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o nákupe či nakupovať online môžete na oficiálnom webe predajcu kondela.sk.

Leták Kondela ponúka široký výber nábytku za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste si z neho nič nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment nábytku Kondela

Assortment

V sortimente Kondela nájdete širokú ponuku nábytku a bytových doplnkov. Nakupovať tu môžete sedacie súpravy, jedálenské zostavy, postele, obývacie steny, kuchyne aj stoličky.

A to stále nie je všetko, čo zahŕňa pestrý sortiment nábytku Kondela. Pozrieť si aktuálne cenové aj dizajnové kúsky môžete v Kondela leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA