Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Tesco aktuálny leták od 17.07.2024 » budúci + aktuálny týždeň

Tesco

TESCO Leták

Tesco leták je plný čerstvých produktov a ďalších skvelých ponúk

3.5/5
Actual brochure

O obchode Tesco počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Tesco je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny. Tesco svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo ukrýva aktuálny Tesco leták od 17.07.2024? Na to sa môžete pozrieť tu.

Tesco leták prináša každý týždeň čerstvé produkty a skvelé ponuky. Aktuálny leták Tesco platí vždy od stredy do utorka. Okrem pravidelných letákov Tesco vydáva aj špeciálne príležitostné letáky, napríklad Späť do školy a Vianoce. Na svojich zákazníkov Tesco myslí aj prostredníctvom sezónnych magazínov, kde akciovú ponuku Tesco letákov vystrieda množstvo príjemného čítania, tipov a rád. 

Zabudnite na zbytočné papierové letáky a sledujte Tesco online. Aktuálny leták Tesco platný 17.07.2024 - 23.07.2024 nájdete tu.

Ak chcete nakupovať v obchodoch Tesco lacnejšie, budete potrebovať zákazníčku zľavovú kartičku Tesco Club Card. Ako aplikácia funguje a najmä ako získate všetky zľavy sa dočítate tu.

Tesco je na Slovensku navyše najznámejším supermarketom, ktorý ponúka donášku potravín priamo k vám domov. Prečítajte si náš ČLÁNOK o veľkom porovnaní top obchodov na donášku potravín, kde je momentálne Tesco na prvom mieste.

Britský elegán – presne tak možno charakterizovať obchod Tesco

Shop

Britský reťazec Tesco, ktorý patrí v Spojenom kráľovstve medzi najväčšie obchodné reťazce, pôsobí na Slovensku od roku 1996. V súčasnosti nájdeme Tesco predajne v každom regióne Slovenskej republiky. V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Tesco. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen a Martin

Okrem obchodov, ktoré rozdeľujeme na Extra, Expres, Hypermarkety a Supermarkety, Tesco prevádzkuje aj čerpacie stanice. Otváracie hodiny jednotlivých Tesco obchodov sú rôzne. Aktuálne informácie o otváracích hodinách predajní nájdete na oficiálnej stránke reťazca tesco.sk.

Nákup v Tescu, to nemusí byť len nákup v kamennej predajni. Ku sieti kamenných predajní Tesco pridalo aj službu Tesco Online nákupy. Zákazníci si tak môžu vyskladať svoj nákup z pohodlia domova až z viac ako 14 000 produktov a Tesco im ho donesie priamo domov v čase, ktorí si zvolia.

Chýba v obchode Tesco nejaký tovar? Skúste ho nájsť niekde inde. Pozrite si ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety, napríklad Lidl, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš

Sortiment Tesco

Assortment

Ponuka sortimentu v predajni Tesco je závislá od jej veľkosti a typu predajne. Predajne Tesco Expres a Supermarket sa špecializujú skôr na ponuku potravín a drogérie, v hypermarketoch možno okrem potravín nájsť aj elektroniku, športové potreby, oblečenie, doplnky, tovar do domácnosti, hračky, knihy a množstvo ďalšieho tovaru za výhodné ceny.

Dostupných produktov je teda naozaj mnoho a každý si má z čoho vyberať. Zatiaľ čo milovníci piva ocenia kvalitu v podobe Pilsner Urquell, mladšie generácie poteší Kofola prakticky vo všetkých príchutiach.

Milujete kávu? Potom ste na správnom mieste! Obľúbená káva Nescafé Gold je veľmi často v akcii, pokojne si teda môžete urobiť zásoby na doma. A aby toho nebolo málo a chystáte oslavu alebo posedenie s blízkymi, Jägermeister bude pre vás zaiste ideálnym spoločníkom. Tesco ponúka jednoducho široký výber za špičkové ceny.

Ponuky za mimoriadne výhodné ceny, nájdete viditeľne označené modrou farbou a nápisom „Naša cena“.

Okrem potravín predávaných pod vlastnou značkou, ponúka Tesco aj vlastnú značku oblečenia F&F a vlastného mobilného operátora Tesco mobile. Spoločnosť taktiež prevádzkuje finančné služby pod názvom Tesco finančné služby, ktoré umožňujú zákazníkom nákup na splátky.

Výhodné ponuky z kategórie naša cena, ale aj ďalšie zaujímavé akcie nájdete v aktuálnom letáku platnom 17.07.2024 - 23.07.2024. Prezrite si Tesco leták z pohodlia domova a vydajte sa na výhodné nákupy ešte dnes.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA