Obchod Kinekus môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. V obchode Kinekus nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Pozrite si taktiež ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona! Patria medzi významných konkurentov obchodu Kinekus.

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Kinekus, nakúpiť môžete napríklad v meste Ružomberok, Bratislava, Holíč, Košice, Martin, Poprad. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.kinekus.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Kinekus. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Kinekus online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.