Kinekus
3/5

Kinekus Bratislava leták od 05.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Kinekus Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Obchod Kinekus môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. V obchode Kinekus nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Zákazníci si už zvykli, že Kinekus pravidelne ponúka nové akcie. Preto aj oni pravidelne klikajú tu, aby zistili, aká akcia je práve dnes, teda od 05.12.2022. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb! Patria medzi významných konkurentov obchodu Kinekus.

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Kinekus, nakúpiť môžete napríklad v meste Prešov, Ružomberok, Bratislava, Prievidza, Žilina. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu kinekus.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Kinekus.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Kinekus a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Kinekus vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Kinekus v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Kinekus
Kinekus