Merkury Market
3.5/5

Merkury Market Bratislava leták od 01.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Merkury Market Bratislava leták

3.5/5
Actual brochure
Obchod Merkury Market môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Merkury Market ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Merkury Market pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.12.2022, nájdete tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb.

Aj obchod Merkury Market má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Michalovce, Prešov, Nitra, Trnava, Poprad. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu merkurymarket.sk.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Merkury Market. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Merkury Market a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Merkury Market vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Merkury Market v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Merkury Market
Merkury Market