JYSK
3.5/5

JYSK Bratislava leták od 23.11.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

JYSK Bratislava leták

3.5/5
Actual brochure
Obchod JYSK je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. JYSK ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! JYSK prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb! Patria medzi významných konkurentov obchodu JYSK.

Pobočky obchodov JYSK nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava, Rožňava, Komárno, Ružomberok, Bardejov. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu jysk.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu JYSK kdekoľvek ste.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu JYSK. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu JYSK.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky JYSK v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
JYSK
JYSK