Aktuálny katalóg 8/2019 - náhľad letáku obchodu Oriflame platný od 20.05.2019
Aktuálny katalóg 7/2019 - náhľad letáku obchodu Oriflame platný od 29.04.2019
Aktuálny katalóg 6/2019 - náhľad letáku obchodu Oriflame platný od 08.04.2019
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Oriflame. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Oriflame a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Oriflame. tu nájdete ponuku ich nových akcií platných od 10.06.2019. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Eurodrogeria, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Retrogéria, Teta drogerie.

Aj obchod Oriflame má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Košice, Nitra, Bratislava, Martin, Prievidza, Banská Štiavnica. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu sk.oriflame.com.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Oriflame. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Oriflame si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.