Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Oriflame
3.5/5

Oriflame katalóg online » Jún (6/2024) Aktuálny leták

REKLAMA
Oriflame

Oriflame katalog

Oriflame katalóg – každé 3 týždne nové voňavé ponuky

3.5/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí ešte nečítali Katalóg Oriflame 8 2024. Vďaka pestrej ponuke kozmetiky a skvelým cenám v tomto katalógu nájdete snáď všetko, čo práve potrebujete. tu nájdete ponuku aktuálneho Oriflame katalógu platnú od 28.05.2024.

Oriflame katalóg, ktorý vychádza každé 3 týždne, to je množstvo pravidelných, ale aj nových akcií. Okrem zľavami nabitého hlavného katalógu, Oriflame vydáva aj extra leták, v ktorom svojim fanúšikom ponúka súhrn tých najväčších zliav. Sériu hlavných a extra katalógov Oriflame dopĺňajú špeciálne katalógy s výnimočnými ponukami.

Na papierové Oriflame katalógy môžete zabudnúť. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku Oriflame online. Prelistovať aktuálny katalóg si môžete tu .

Oriflame Slovensko prichádza s inováciami a rozširuje svoju ponuku o najnovšie trendy v oblasti kozmetiky a osobnej starostlivosti. V Katalóg Oriflame 8 2024 objavíte nielen tradičné, ale aj úplne nové produkty, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi v beauty priemysle. Oriflame extra ponuka, často obsahujúca limitované edície produktov alebo exkluzívne sady, je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám a prianiam zákazníkov hľadajúcich niečo výnimočné.

Pre tých, ktorí uprednostňujú pohodlie online listovania letákov, Oriflame na Kimbino.sk ponúka jednoduchý a rýchly spôsob, ako pristupovať k najnovším katalógom a ponukám. Bez potreby čakania na papierový katalóg môžete všetky produkty Oriflame prehľadávať online, čím ušetríte čas aj prostriedky a prispievate k ochrane životného prostredia. Vďaka tomu, že Oriflame katalóg je teraz dostupný online, môžete kedykoľvek a kdekoľvek objavovať inspiráciu pre svoju krásu a starostlivosť o seba.

Aj jeden nenápadný rozhovor môže toho veľa zmeniť

Shop

Nápad založiť kozmetickú spoločnosť Oriflame skrsol u zakladateľov počas bežného rozhovoru, v ktorom sa rozprávali o svojich snoch. Slovo dalo slovo, a ešte v tom istom roku (1967), bola uvedená na trh prvá produktová línia kozmetiky Oriflame. Jej zakladatelia, bratia Jonas a Robert af Jochnickovci, a ich priateľ Bengt Hellsten, trvali na tom, že žiadna ich kozmetika nebude testovaná na zvieratách. V tom čase išlo o priekopnícku myšlienku, a tak úspech na seba nenechal dlho čakať.

Katalógový predaj, aký u spoločnosti Oriflame poznáme dodnes, bol spustený v roku 1970. Prvý Oriflame katalóg vyšiel v náklade 1000 kusov a rýchlo si našiel svojich priaznivcov. V tomto roku bol na trh uvedený aj Zázračný balzam Tender Care, ktorý dodnes patrí medzi najpredávanejšie produkty spoločnosti.

Dnes má Oriflame po celom svete viac ako 3 milióny poradcov, vďaka ktorým pôsobí až v 60 krajinách sveta. Oriflame katalóg vychádza v 40 jazykových verziách.

Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu sk.oriflame.com.

V iných obchodoch z kategórie Drogéria, kozmetika možno nájdete podobný tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte pozrieť aj Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud.

Sortiment Oriflame

Assortment

Vo svojich katalógoch Oriflame ponúka široké portfólio zložené s viac ako 1000 inovatívnych produktov inšpirovaných Švédskom a prírodou.

Na vývoji vlastných značiek spolupracuje vo Výskumnom a vývojovom centre značky viac ako 100 skúsených vedcov. Vďaka tomu Oriflame pravidelne prináša svojim zákazníkom nové produktové rady alebo vylepšené zloženie už existujúcich produktov.

V ponuke Oriflame nájdete telovú aj pleťovú kozmetiku, vône, dekoratívnu kozmetiku, produkty starostlivostlivosti o vlasy, wellness a výživové doplnky a rôzny ďalší doplnkový tovar.

Medzi najznámejšie privátne značky Oriflame patrí pleťová starostlivosť Pure Skin, Essencials, New Age, Royal Velvet, dekoratívna kozmetika značky Giordani Gold, či vône Eclat, Elvie a Volare. Nepopierateľne najobľúbenejším produktom spoločnosti je legendárny Hojivý zázrak.

Tieto, ale aj ďalšie značky z portfólia spoločnosti, nájdete za výhodné ceny v najnovšom Oriflame katalógu, ktorý platí 18.06.2024 - 08.07.2024.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Krém
Toaletná voda
Make up
Korektor
Púder
BB krém
CC krém
Rozjasňovač
Štetec
Hubka
Očné tiene
Očná linka
Ceruzka na oči
Rúž na pery
Lesk na pery
Lak na nechty
Šampón
Kondicionér
Maska na vlasy
Hrebeň

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA