Libex
3/5

Libex leták od 30.01.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Libex leták

Libex aktuálny leták

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Libex. Obchod Libex je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Libex pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 30.01.2023? Vyberte si z aktuálneho letáku tu.

Nové Libex letáky vychádzajú priebežne, približne každé týždne. Mať dokonalý prehľad o nových akciách v Libex sa preto môže zdať byť ťažké. Ale nie je to nemožné. Sledujte ponuku obchodu Libex online a neutečie vám tak už žiadna nová zľava. Aktuálny Libex leták Libex - leták ste už čítali?

Libex – spokojný zákazník, to je základ úspechu

Shop

Spoločnosť Libex, ktorá sa zameriava sa prevažne na veľkoobchodný nákup a predaj potravinárskych tovarov, pôsobí na slovenskom trhu od 22.12.1994. Vďaka poctivej, usilovnej práci má dnes spoločnosť stabilnú trhovú pozíciu a patrí medzi najväčších veľkoobchodných predajcov potravín v rámci severného a stredného Slovenska.

Viac informácií o nákupe a distribúcii tovaru a taktiež aj Libex e-shop nájdete na oficiálnej stránke predajcu libex.sk.

Spoločnosť Libex sa špecializuje prevažne na veľkoobchod, preto sa môže stať, že niektoré drobnosti v ponuke obchodu Libex nenájdete. Skúste v tomto prípade pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. V Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD a Koruna, budete možno úspešnejší.

Sortiment Libex

Assortment

Sortiment e-shopu Libex a predajní tvorí rôzny potravinársky tovar. Nájdete tu širokú paletu alkoholu rôznych značiek, cukrovinky, nealkoholické nápoje, kávu a čaj, mliečne výrobky, ale aj nepotravinový tovar ako sú mydlá, šampóny a ďalší drogistický sortiment.

Nákup v obchode Libex to je plná taška za minimum peňazí. Neveríte? Tak to ste ešte isto nečítali aktuálny Libex leták Libex - leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Libex
Libex

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.