Kimbino
Kimbino

Libex leták (od pondelka 17.06.2024) - aktuálna akcia

REKLAMA
Libex
REKLAMA

Libex leták

Libex aktuálny leták

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Libex. Obchod Libex je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Libex pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 10.06.2024? Vyberte si z aktuálneho letáku tu.

Nové Libex letáky vychádzajú priebežne, približne každé týždne. Mať dokonalý prehľad o nových akciách v Libex sa preto môže zdať byť ťažké. Ale nie je to nemožné. Sledujte ponuku obchodu Libex online a neutečie vám tak už žiadna nová zľava. Aktuálny Libex leták Libex leták ste už čítali?

Libex – spokojný zákazník, to je základ úspechu

Shop

Spoločnosť Libex, ktorá sa zameriava sa prevažne na veľkoobchodný nákup a predaj potravinárskych tovarov, pôsobí na slovenskom trhu od 22.12.1994. Vďaka poctivej, usilovnej práci má dnes spoločnosť stabilnú trhovú pozíciu a patrí medzi najväčších veľkoobchodných predajcov potravín v rámci severného a stredného Slovenska.

Viac informácií o nákupe a distribúcii tovaru a taktiež aj Libex e-shop nájdete na oficiálnej stránke predajcu libex.sk.

Spoločnosť Libex sa špecializuje prevažne na veľkoobchod, preto sa môže stať, že niektoré drobnosti v ponuke obchodu Libex nenájdete. Skúste v tomto prípade pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. V Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš, budete možno úspešnejší.

Sortiment Libex

Assortment

Sortiment e-shopu Libex a predajní tvorí rôzny potravinársky tovar. Nájdete tu širokú paletu alkoholu rôznych značiek, cukrovinky, nealkoholické nápoje, kávu a čaj, mliečne výrobky, ale aj nepotravinový tovar ako sú mydlá, šampóny a ďalší drogistický sortiment.

Nájdete tu naozaj široký výber najrôznejších druhov tovaru. Túžite po čerstvom ovocí a zelenine? Pripravujete oslavu a hľadáte chutné pivo Birell alebo niečo tvrdšie v podobe Jameson? Chystáte obed pre rodinu a premýšľate, či to tentokrát budú kuracie prsia alebo losos? A na záver niečo sladké alebo dezert.

Nech už potrebujete čokoľvek, obchodný reťazec Libex otvára svoje dvere každému, kto si potrpí na kvalite a nechce pritom minúť všetky peniaze. Nakúpi tu teda celá rodina - výhodne a spoľahlivo!

Nákup v obchode Libex to je plná taška za minimum peňazí. Neveríte? Tak to ste ešte isto nečítali aktuálny Libex leták Libex leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Mlieko
Syr
Jogurt
Olej
Káva
Pizza
Víno
Paradajky
Banány
Ryža
Ryby
Smotana
Bravčové mäso
Rezance
Ananás
Cukríky
Gin
Jahody
Cereálie
Kečup

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA