Kimbino
Kimbino

KON - RAD leták od 01.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
KON - RAD
REKLAMA

KON - RAD leták

Kon-rad leták to je zásoba potravín za špeciálne ceny

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod KON – RAD. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Pestrá ponuka obchodu KON-RAD a skvelé ceny, to je vždy záruka výhodného nákupu.  V obchode KON - RAD nakúpite snáď všetko, čo práve potrebujete. A ešte k tomu za výhodné ceny. Supermarket KON - RAD prichádza pravidelne s novými letákmi nabitými extra ponukami. Aktuálny KON-RAD leták, platný od 01.06.2024,  ste už čítali? Prezrieť si ho môžete tu.

Tešiť sa na nový KON-RAD leták môžete hneď niekoľkokrát za mesiac. Okrem klasického KON-RAD letáku vydáva svoj leták aj KON-RAD supermarket. Sledujte s nami ponuku KON-RAD online až vám už neutečie žiadna výhodná akcia. Aktuálny KON-RAD leták KON - RAD leták platí už len pár dní.  Ak ste ho ešte nevideli, tak je najvyšší čas to napraviť.

KON-RAD špecialista na potraviny, ktorý je na trhu už takmer 30 rokov

Shop

Spoločnosť KON-RAD bola založená 20.09.1990 ako vôbec jeden z prvých veľkoobchodov potravín. Dnes táto úspešná slovenská firma podniká nielen u nás, ale aj v zahraničí.

Predajnú sieť KON-RAD tvoria interný aj externý obchodný zástupcovia, vďaka čomu spoločnosť poskytuje svoje služby v rámci celej Slovenskej republiky. Navštíviť tak môžete nielen KON-RAD Bratislava, ale napríklad aj pobočku v nasledujúcich mestách Bratislava,.

Otvaracie hodiny hlavného skladu KON-RAD sú v pracovné dni od 7 ráno do 16:30 a v sobotu od 7:00 do 12:00. Okrem návštevy skladu alebo obchodného zástupcu môžete navštíviť aj maloobchodnú predajňu alebo e-shop. Viac informácii o možnostiach nákupu v KON-RAD a všetkých ponúkaných službách nájdete na oficiálnej stránke predajcu kon-rad.eu.

Supermarket KON-RAD ponúka široký sortiment potravinárskeho tovaru za zaujímavé ceny. Nenašli ste napriek tomu v jeho ponuke to, čo aktuálne potrebujete? Skúste si prelistovať letáky ďalších obchodov z kategórie Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, Koruna, COOP Jednota a Labaš. V Hypermarkety budete možno úspešnejší.

Sortiment KON-RAD

Assortment

KON-RAD ponúka sortiment zložený z približne 7 000 tovarových položiek potravinárskeho aj nepotravinárskeho charakteru.

V ponuke supermarketu KON-RAD tak nájdete čerstvé aj konzervované potraviny, pečivo, alkoholické a nealkoholické nápoje, ale aj kancelársky papier, batérie, obaly na potraviny a tabakové výrobky. Približne až 6 500 položiek z celkového sortimentu obchodu je dostupných ihneď skladom.

Okrem malo a veľkoobchodu, ponúka KON-RAD aj nasledujúce služby:

·   rozvoz tovaru priamo k zákazníkovi,

·   logistika v rámci celého Slovenska

·   import aj export tovaru celosvetovo.

Či už hľadáte zodpovedného partnera na ceste biznisom alebo len kvalitného predajcu potravín, KON-RAD bude tou správnou voľbou. Neveríte? Leták KON-RAD supermarket vás rýchlo presvedčí.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Mlieko
Pivo
Syr
Jogurt
Olej
Káva
Šunka
Víno
Paradajky
Banány
Ryža
Ananás
Cukríky
Gin
Kečup
Mandarinky
Vodka
Whisky
Šalát
Grapefruit

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA