Hodnotenie 2/5

REKLAMA
Kto by nepoznal obchod KON - RAD! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu KON - RAD a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. KON - RAD prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od 01.11.2018 môžete nájsť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov BALA, Billa, Carrefour, CBA, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Koruna, Labaš, Libex. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.kon-rad.eu.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s Vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu KON - RAD. Papierové letáky sú na jednej strane nepohodlné a na druhej strane zaťažujú životné prostredie. Preto oceňujeme, že si novinky ponúkané obchodom KON - RAD hľadáte online.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!