Kto by nepoznal obchod Milk Agro! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod Milk Agro je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Milk Agro. tu nájdete ponuku ich nových akcií platných od 12.06.2019. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: BALA, Billa, Carrefour, CBA, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu Milk Agro nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Košice, Prešov, Gelnica, Spišská Nová Ves, Moldava nad Bodvou, Rožňava. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.milkagro.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Milk Agro je oveľa pohodlnejšia. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Milk Agro si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Keď sa prihlásite k odberu noviniek alebo si stiahnete našu aplikáciu Kimbino, nezmeškáte už žiadnu akciu v obchode Milk Agro, pretože o ponukách obchodu Milk Agro budete mať vždy jednoduchý a rýchly prehľad.