Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Milk Agro leták od 24.07.2024 - Nová akciová ponuka

Milk Agro

Milk Agro leták

Informácie o ponukách obchodu Milk Agro

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Milk Agro. Vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod Milk Agro je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Pravidelné aj nové akcie, to je doména letáku Milk Agro. Výber tých najlepších akcií, platných od 17.07.2024 nájdete tu.

Nový leták Milk Agro vychádza približne každé dva týždne. Hoci je periodicita vydávania akciových letákov obchodu nepravidelná, môžete mať o nich dokonalý prehľad. Sledujte s nami ponuku Milk Agro potravín online. Budúci leták Milk Agro je vždy dostupný už pár dni pred začiatkom platnosti. Naplánovať si výhodný nákup tak zvládnete aj v predstihu. Agro leták Milk Agro leták ste už čítali?

Milk Agro – špecialista na potraviny z metropoly Šariša

Shop

Spoločnosť Milk Agro vznikla na pôde Prešovských mliekarní v decembri roku 1991. Pôvodnú technológiu mliekarní však spoločnosť výrazne skvalitnila, vďaka čomu si rýchlo našla svoje stabilné miesto na slovenskom trhu. Hoci svoju činnosť pôvodne Agro začalo len na území východného Slovenska, dnes pôsobí v rámci celej republiky a dokonca aj v zahraničí.

Prvý Milk Agro maloobchod bol otvorený v roku 1992. Dnes tvorí predajnú sieť spoločnosti až 180 Milk Agro predajní naprieč celým Slovenskom. Navštíviť Milk Agro potraviny môžete v týchto slovenských mestách Košice, Prešov, Rožňava, Michalovce, Spišská Nová Ves a Poprad. Kompletnú predajnú sieť Agro, otváracie hodiny prevádzok aj ďalšie užitočné informácie nájdete na oficiálnom webe spoločnosti milkagro.sk.

Nenašli ste v letáku Agro to čo ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Ponuka v letákoch Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota bude možno zaujímavejšia.

Sortiment Milk Agro

Assortment

Z oblasti mliekarenskej výroby ponúka Milk Agro široký sortiment kvalitných výrobkov ako sú kyslomliečne výrobky, tvaroh, smotana, špeciálne jogurty, čerstvé syry a sušené mliečne výrobky. Všetky mliečne výrobky z dielne Milk Agro možno nájsť pod značkou SABI, ktorá už získala viacero ocenení.

Milk Agro, to však nie sú iba mliečne výrobky. Pravda, chutné a kvalitné mlieko v týchto obchodoch nájdete, no nájdete v nich aj oveľa viac. Milk Agro často prináša v akcii aj také potraviny, akými sú maslo a vajcia. To, čo každodenne konzumujete tak môžete získať za skvelé ceny.

Napríklad múka je tovarom, ktorý v domácnostiach používame prakticky stále. V obchode nájdete široký výber najrôznejších druhov. Pravidelne prináša zľavy, a to nielen na tento tovar. Jeho popularita tak každoročne rastie.

Okrem výroby vlastnej značky mliečnych výrobkov sa spoločnosť sústreďuje na malo a veľkoobchod v oblasti potravín. Na veľkoobchodných partnerov spoločnosti čaká v skladoch viac ako 4000 skladových položiek. V potravinách Milk Agro nájdete okrem vlastnej značky SABI široký sortiment kvalitných potravín známych značiek. Chystáte sa na nákup do predajne Agro? Prelistujte si pred nákupom agro leták Milk Agro leták, aby ste neprehliadli nejakú akciovú ponuku.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA