Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Mary Kay. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Vďaka pestrej ponuke obchodu Mary Kay a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Mary Kay pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.07.2018 nájdete tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Eurodrogeria, Marionnaud, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie?

Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.marykay.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Mary Kay a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Papierové letáky sú na jednej strane nepohodlné a na druhej strane zaťažujú životné prostredie. Preto oceňujeme, že si novinky ponúkané obchodom Mary Kay hľadáte online.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite Vy aj Vaša peňaženka.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Mary Kay a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Mary Kay Vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.