KimbinoKimbino
Mary Kay
3/5

Mary Kay leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Mary Kay leták je plný kvalitnej kozmetiky

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú kozmetiku od Mary Kay. Vďaka pestrej ponuke obchodu Mary Kay a jeho skvelým cenám si tu rýchlo vyberiete to, čo aktuálne potrebujete. A často aj ušetríte. Katalóg Mary Kay je vždy plný výhodných akcií. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.07.2021 nájdete tu.

Nový Mary Kay katalóg vychádza každý mesiac a platí vždy od prvého dňa v mesiaci. Okrem pravidelných katalógov vydáva Mary Kay aj katalóg 2021. Akcie sa často menia, a preto sledovať Mary Kay online sa určite oplatí. Ponuku aktuálneho katalógu Katalóg Mary Kay - Kniha o kráse ste už videli?

Mary Kay - ikonická krása z Ameriky

Shop

Americká kozmetická spoločnosť zaoberajúca sa katalógovým predajom. Mary Kay, vznikla v roku 1963. Názov dostala po svojej zakladateľke Mary Kay Ash. Dnes má spoločnosť po celom svete viac ako 3,5 milióna kozmetických poradkýň a jej výrobky sú dostupné vo viac ako 40 krajinách sveta. Na Slovensku získala spoločnosť Mary Kay už 4 krát ocenenie Superbrand a jej popularita medzi ľuďmi neustále rastie.

Spoločnosť je známa svojimi výnimočnými službami a neustálym inovovaním výrobkov. Najväčšia hodnota značky spočíva v kvalitných prípravkoch a jedinečnom zákazníckom servise. 

Okrem toho sa spoločnosť zameriava aj na spoločensky zodpovedné podnikanie a pravidelne podporuje rôzne charitatívne projekty. Viac o podpore charity zo strany spoločnosti Mary Kay si môžete prečítať na oficiálnom webe spoločnosti www.marykay.sk.

Nevybrali ste si z ponuky katalógu Mary Kay? Skúste sa pozrieť na ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. Ponuka 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Marionnaud, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie a TEVOS drogérie vás možno osloví viac.

Sortiment Mary Kay

Assortment

Sortiment katalógov Mary Kay tvorí pestrá ponuka kozmetických produktov z oblasti starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky. O zaradení produktov do ponuky je vždy rozhodnuté na základe vedecky podložených faktov tak, aby zákazníčkam prinášali vysoký úžitok.

Ponuka katalógov Mary Kay to je široká ponuka kvalitnej kozmetiky, ktorá je dostupná pre každého. Presvedčte sa sami v najnovšom Mary Kay katalógu Katalóg Mary Kay - Kniha o kráse.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mliekomaslosyrkávapivoparadajkyšunkajogurt
Kimbino
Zavrieť
Mary Kay
    Mary Kay