Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Mary Kay
3/5

Mary Kay leták od 01.04.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
Mary Kay

Leták Mary Kay

Mary Kay leták je plný kvalitnej kozmetiky

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú kozmetiku od Mary Kay. Vďaka pestrej ponuke obchodu Mary Kay a jeho skvelým cenám si tu rýchlo vyberiete to, čo aktuálne potrebujete. A často aj ušetríte. Katalóg Mary Kay je vždy plný výhodných akcií. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.04.2024 nájdete tu.

Nový Mary Kay katalóg vychádza každý mesiac a platí vždy od prvého dňa v mesiaci. Okrem pravidelných katalógov vydáva Mary Kay aj katalóg 2024. Akcie sa často menia, a preto sledovať Mary Kay online sa určite oplatí. Ponuku aktuálneho katalógu Mary Kay katalóg ste už videli?

Mary Kay - ikonická krása z Ameriky

Shop

Americká kozmetická spoločnosť zaoberajúca sa katalógovým predajom. Mary Kay, vznikla v roku 1963. Názov dostala po svojej zakladateľke Mary Kay Ash. Dnes má spoločnosť po celom svete viac ako 3,5 milióna kozmetických poradkýň a jej výrobky sú dostupné vo viac ako 40 krajinách sveta. Na Slovensku získala spoločnosť Mary Kay už 4 krát ocenenie Superbrand a jej popularita medzi ľuďmi neustále rastie.

Spoločnosť je známa svojimi výnimočnými službami a neustálym inovovaním výrobkov. Najväčšia hodnota značky spočíva v kvalitných prípravkoch a jedinečnom zákazníckom servise. 

Okrem toho sa spoločnosť zameriava aj na spoločensky zodpovedné podnikanie a pravidelne podporuje rôzne charitatívne projekty. Viac o podpore charity zo strany spoločnosti Mary Kay si môžete prečítať na oficiálnom webe spoločnosti marykay.sk.

Nevybrali ste si z ponuky katalógu Mary Kay? Skúste sa pozrieť na ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. Ponuka Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud vás možno osloví viac.

Sortiment Mary Kay

Assortment

Sortiment katalógov Mary Kay tvorí pestrá ponuka kozmetických produktov z oblasti starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky. O zaradení produktov do ponuky je vždy rozhodnuté na základe vedecky podložených faktov tak, aby zákazníčkam prinášali vysoký úžitok.

Ponuka katalógov Mary Kay to je široká ponuka kvalitnej kozmetiky, ktorá je dostupná pre každého. Presvedčte sa sami v najnovšom Mary Kay katalógu Mary Kay katalóg.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Krém
Toaletná voda
Korektor
Púder
CC krém
Lícenka
Štetec
Hubka
Očné tiene
Ceruzka na oči
Lak na nechty
Maska
Peeling
Odličovač
Odličovač očí
Opaľovací krém
Telové mlieko
Krém na ruky
Mydlo
Sprchový gél

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA