Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Deichmann leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

Deichmann

Leták Deichmann

Deichmann leták to je široká ponuka obuvi a kabeliek za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Obuv Deichmann je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najobľúbenejších obchodov. Vďaka pestrej ponuke obchodu Deichmann a jeho skvelým cenám si tu vždy vyberiete to, čo hľadáte. A ešte aj ušetríte. Deichmann pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálny leták, platný od budúceho týždňa je plný fantastických zliav.  Pozrieť si ho môžete na našej webovej stránke .

Leták Deichmann vychádza rôzne, zvyčajne raz za mesiac. Tešiť sa na nové výhodné ponuky z Deichmann letáku tak môžete pravidelne. Bojíte sa, aby vám nejaká z nich neušla? Sledujte Deichmann obuv online a majte najnovší Deichmann leták vždy po ruke. Z aktuálneho letáku Deichmann leták ste si už vybrali svojho favorita?

Deichmann je lídrom na trhu s obuvou už viac ako 100 rokov

Shop

Rodinná spoločnosť Deichmann bola založená v roku 1913 v nemeckom meste Essene. Hoci sa skupina Deichmann v priebehu rokov poriadne rozrástla, jej centrála stále sídli v domovskom meste. Obuv Deichmann je dnes dostupná vo viac ako 26 krajinách sveta a Deichmann je vedúcou firmou na trhu s obuvou nielen v Nemecku, ale celej Európe. Predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 4050 predajní.

Na Slovensku môžete navštíviť obchod Deichmann napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Košice, Nitra, Trnava, Žilina a Banská Bystrica. Otváracie hodiny jednotlivých predajní sú rôzne, a preto ich odporúčame pred návštevou predajne overiť na oficiálnom webe predajcu deichmann.com.

Hlavným mottom spoločnosti je „Spoločnosť má slúžiť ľuďom.“. Oobuv Deichmann to je teda nielen výborný pomer ceny a kvality, ale aj obuv spĺňajúca najnovšie módne trendy a všetky potreby zákazníkov.

Nezaujala vás ponuka obuvi Deichmann? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Aktuálna ponuka v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex, CCC a EXIsport bude možno zaujímavejšia.

Sortiment Deichmann

Assortment

Spoločnosť ponúka široký sortiment obuvi a kabeliek vlastných aj svetoznámych značiek. Medzi najobľúbenejšie privátne značky obuvi Deichmann patria: Elefanten, Gallus, Medicus, 5th Avenue, Graceland, Victory.

Zo známych značiek sa v predajniach Deichmann môžete tešiť na Adidas, Nike, Puma či Kappa. 

Zástupcovia spoločnosti Deichmann tvrdia, že poskytujú zrejme najrozsiahlejšiu ponuku obuvi na trhu. Najnovšie modely z Deichmann letáku Deichmann leták ste už videli?

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA