Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Deichmann platný od 13.05.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Deichmann platný od 29.11.2018
Black Friday - náhľad letáku obchodu Deichmann platný od 23.11.2018
Obchod Deichmann je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Deichmann a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Deichmann pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 22.04.2019 nájdete tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, eobuv.sk.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Deichmann. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Košice, Nitra, Trnava, Žilina, Banská Bystrica. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.deichmann.com.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Deichmann kdekoľvek ste. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Deichmann si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.