KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Deichmann
3/5

Deichmann leták od 15.08.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Leták Deichmann

Deichmann leták to je široká ponuka obuvi a kabeliek za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Obuv Deichmann je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najobľúbenejších obchodov. Vďaka pestrej ponuke obchodu Deichmann a jeho skvelým cenám si tu vždy vyberiete to, čo hľadáte. A ešte aj ušetríte. Deichmann pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálny leták, platný od 15.08.2022 je plný fantastických zliav.  Pozrieť si ho môžete tu .

Leták Deichmann vychádza rôzne, zvyčajne raz za mesiac. Tešiť sa na nové výhodné ponuky z Deichmann letáku tak môžete pravidelne. Bojíte sa, aby vám nejaká z nich neušla? Sledujte Deichmann obuv online a majte najnovší Deichmann leták vždy po ruke. Z aktuálneho letáku Deichmann - Späť do školy ste si už vybrali svojho favorita?

Deichmann je lídrom na trhu s obuvou už viac ako 100 rokov

Shop

Rodinná spoločnosť Deichmann bola založená v roku 1913 v nemeckom meste Essene. Hoci sa skupina Deichmann v priebehu rokov poriadne rozrástla, jej centrála stále sídli v domovskom meste. Obuv Deichmann je dnes dostupná vo viac ako 26 krajinách sveta a Deichmann je vedúcou firmou na trhu s obuvou nielen v Nemecku, ale celej Európe. Predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 4050 predajní.

Na Slovensku môžete navštíviť obchod Deichmann napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Košice, Nitra, Trnava, Žilina a Banská Bystrica. Otváracie hodiny jednotlivých predajní sú rôzne, a preto ich odporúčame pred návštevou predajne overiť na oficiálnom webe predajcu www.deichmann.com.

Hlavným mottom spoločnosti je „Spoločnosť má slúžiť ľuďom.“. Oobuv Deichmann to je teda nielen výborný pomer ceny a kvality, ale aj obuv spĺňajúca najnovšie módne trendy a všetky potreby zákazníkov.

Nezaujala vás ponuka obuvi Deichmann? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Aktuálna ponuka v ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CANIS a CCC bude možno zaujímavejšia.

Sortiment Deichmann

Assortment

Spoločnosť ponúka široký sortiment obuvi a kabeliek vlastných aj svetoznámych značiek. Medzi najobľúbenejšie privátne značky obuvi Deichmann patria: Elefanten, Gallus, Medicus, 5th Avenue, Graceland, Victory.

Zo známych značiek sa v predajniach Deichmann môžete tešiť na Adidas, Nike, Puma či Kappa. 

Zástupcovia spoločnosti Deichmann tvrdia, že poskytujú zrejme najrozsiahlejšiu ponuku obuvi na trhu. Najnovšie modely z Deichmann letáku Deichmann - Späť do školy ste už videli?

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Notebook
Tv
Taška
Tričko
Mikina
Nohavice
Ponožky
Tenisky
Kabelka
Ruksak
Peňaženka
Lopta

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Deichmann
    Deichmann