Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Schneider lekáreň
3/5

Schneider lekáreň leták Máj 2024 → Aktuálna ponuka

REKLAMA
Schneider lekáreň

Schneider lekáreň leták

Leták Schneider lekáreň vyberá lieky aj vitamíny za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Leták Schneider lekárne je váš sprievodca svetom zdravia a wellness, kde nájdete široký sortiment liekov, vitamínov, zdravotníckych pomôcok, lekárskej kozmetiky, a výživových doplnkov za akciové ceny. Schneider lekáreň sa zameriava na to, aby kvalitné lieky a vitamíny boli cenovo dostupné pre každého. Vďaka pravidelným akciám a vernostnej karte, ktorú Schneider lekáreň ponúka, sa môžete starať o svoje zdravie efektívne a ekonomicky. Najnovšie ponuky a zľavy, platné od 01.05.2024, nájdete tu, kde sú všetky aktuálne akcie pohodlne na jednom mieste.

Sledovanie Schneider lekárne online vám umožní mať dokonalý prehľad o všetkých aktuálnych akciách, novinkách a exkluzívnych ponukách, ktoré Schneider lekáreň pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov. Aktuálny Schneider leták s názvom Schneider lekáreň leták, je plný atraktívnych ponúk na lieky, vitamíny a ďalšie produkty, ktoré podporujú vaše zdravie a pohodu.

Okrem toho, Schneider katalóg poskytuje detailný prehľad o širokom sortimente produktov, ktoré sú k dispozícii v lekárňach Schneider. Od nových doplnkov stravy až po inovatívnu lekársku kozmetiku, Schneider katalóg je ideálnym zdrojom informácií pre tých, ktorí hľadajú konkrétne produkty alebo sa chcú dozvedieť viac o najnovších trendoch v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Nakupovanie v Schneider lekárni je nielen o výhodných cenách, ale aj o kvalite a dôvere, ktorú do každého produktu vkladá. S prístupom k najnovšiemu letáku Schneider a katalógu môžete urobiť rozhodnutia v pohodlí domova o svojom zdraví a wellness, zatiaľ čo využívate najlepšie ponuky dostupné na trhu. Nech už hľadáte prevenciu, liečbu alebo len chcete zlepšiť svoj životný štýl, Schneider lekáreň a jej široká ponuka sú tu pre vás, aby vám pomohli dosiahnuť vaše zdravotné a wellness ciele.

Schneider lekáreň – partner na ceste za zdravím

Shop

Lieky a vitamíny môžete na Slovensku nakupovať v lekárni Schneider od roku 1995. Predajnú sieť Schneider tvorí viac ako 45 kamenných lekární. Navštíviť pobočku Schneider lekárne tak môžete napríklad v nasledujúcich mestách Košice, Michalovce, Rožňava, Prešov, Bratislava a Bánovce nad Bebravou. Okrem návštevy kamennej lekárne môžete na nákup liekov a výživových doplnkov využiť aj Schneider e-shop.

Aktuálne otváracie hodiny jednotlivých lekární aj Schneider e-shop, ktorý vám umožní pohodlný nákup priamo z domova nájdete na oficiálnej webovej stránke lekárne schneider-lekaren.sk.

Aktuálny leták Schneider lekáreň prináša množstvo liekov a vitamínov za akciové ceny. Napriek tomu ste v ňom nenašli to pravé? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Ponuka v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň bude možno výhodnejšia.

Sortiment Schneider lekáreň

Assortment

Návšteva pobočky Schneider lekárne alebo využitie služieb Schneider e-shopu je vždy zárukou širokého sortimentu. Okrem voľnopredajných liekov a vitamínov tu nájdete aj lieky na predpis, výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky, lekárenskú kozmetiku, diétne potraviny alebo lieky pre štvornohých miláčikov.

Či už hľadáte sirup na kašeľ, kvapky do nosa, lieky od bolesti, masť na boľavé kĺby, krém na problematickú pleť, šumivé magnézium, tabletky na odčervenie, obojok proti kliešťom alebo iný lekárenský sortiment, ponuka Schneider lekárne vás určite nesklame. Navyše kvalifikovaný personál lekárne vám zodpovedne poradí a pomôže vybrať vhodné lieky, vitamíny či kozmetiku presne na váš problém. A to ako v prípade návštevy kamennej lekárne aj online prostredníctvom rozhovoru s agentom.

Najnovší leták Schneider lekárne s názvom Schneider lekáreň leták so širokou ponukou a množstvo výhod vďaka vernostnej karte robia nákup v Schneider naozaj výhodným. Neváhajte a spojte svoje sily na ceste za zdravím s odborníkmi z lekárne Schneider aj vy.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Mlieko
Krém
Soľ
Telové mlieko
Antiperspirant
Jar
Sudocrem

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA