KimbinoKimbino
Schneider lekáreň
3/5

Schneider lekáreň leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Schneider lekáreň leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Schneider lekáreň. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Schneider lekáreň typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Schneider lekáreň pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 01.07.2021, nájdete tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab! Patria medzi významných konkurentov obchodu Schneider lekáreň.

Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu www.schneider-lekaren.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Schneider lekáreň môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad vám z neho doma nezostane.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mliekomaslosyrkávapivoparadajkyšunkajogurt
Kimbino
Zavrieť
Schneider lekáreň
    Schneider lekáreň