Kimbino
Kimbino
Schneider lekáreň
3/5

Schneider lekáreň BLACK FRIDAY 2023 leták || Online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Schneider lekáreň leták

Leták Schneider lekáreň vyberá lieky aj vitamíny za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Leták Schneider lekárne prináša široký sortiment liekov, vitamínov, zdravotníckych pomôcok, lekárskej kozmetiky a výživových doplnkov za akciové ceny. Schneider ponuka preto robí kvalitné lieky a vitamíny cenovo dostupné. Vďaka pravidelným akciám od Schneider lekárne a vernostnej karte sa tak môžete starať o svoje zdravie naozaj výhodne. Tie najlepšie ponuky Schneider, platné od 01.11.2023 si môžete pozrieť tu.

Sledujte s nami Schneider lekáreň online a majte vždy dokonalý prehľad o akciách a novinkách, ktoré vám pomôžu starať sa o vaše zdravie. Aktuálny Schneider leták Schneider lekáreň black friday ponúka množstvo liekov a vitamínov, ktoré sa naozaj oplatia.

Schneider lekáreň – partner na ceste za zdravím

Shop

Lieky a vitamíny môžete na Slovensku nakupovať v lekárni Schneider od roku 1995. Predajnú sieť Schneider tvorí viac ako 45 kamenných lekární. Navštíviť pobočku Schneider lekárne tak môžete napríklad v nasledujúcich mestách Košice, Michalovce, Rožňava, Prešov, Bratislava a Bánovce nad Bebravou. Okrem návštevy kamennej lekárne môžete na nákup liekov a výživových doplnkov využiť aj Schneider e-shop.

Aktuálne otváracie hodiny jednotlivých lekární aj Schneider e-shop, ktorý vám umožní pohodlný nákup priamo z domova nájdete na oficiálnej webovej stránke lekárne schneider-lekaren.sk.

Aktuálny leták Schneider lekáreň prináša množstvo liekov a vitamínov za akciové ceny. Napriek tomu ste v ňom nenašli to pravé? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Ponuka v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň bude možno výhodnejšia.

Sortiment Schneider lekáreň

Assortment

Návšteva pobočky Schneider lekárne alebo využitie služieb Schneider e-shopu je vždy zárukou širokého sortimentu. Okrem voľnopredajných liekov a vitamínov tu nájdete aj lieky na predpis, výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky, lekárenskú kozmetiku, diétne potraviny alebo lieky pre štvornohých miláčikov.

Či už hľadáte sirup na kašeľ, kvapky do nosa, lieky od bolesti, masť na boľavé kĺby, krém na problematickú pleť, šumivé magnézium, tabletky na odčervenie, obojok proti kliešťom alebo iný lekárenský sortiment, ponuka Schneider lekárne vás určite nesklame. Navyše kvalifikovaný personál lekárne vám zodpovedne poradí a pomôže vybrať vhodné lieky, vitamíny či kozmetiku presne na váš problém. A to ako v prípade návštevy kamennej lekárne aj online prostredníctvom rozhovoru s agentom.

Najnovší leták Schneider lekárne s názvom Schneider lekáreň black friday so širokou ponukou a množstvo výhod vďaka vernostnej karte robia nákup v Schneider naozaj výhodným. Neváhajte a spojte svoje sily na ceste za zdravím s odborníkmi z lekárne Schneider aj vy.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Schneider lekáreň BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Schneider lekáreň. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Schneider lekáreň letáku!
Najnovší leták s názvom Schneider lekáreň black friday je platný od 01.12.2023 - 31.12.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Schneider lekáreň. V kategórii Ostatné nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Schneider lekáreň

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.