Kimbino
Kimbino
REKLAMA

BENU Lekáreň leták od 02.07.2024 - nová výhodná ponuka

BENU Lekáreň

BENU Lekáreň leták

Leták BENU Lekáreň

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod BENU Lekáreň. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. V obchode BENU Lekáreň sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! BENU Lekáreň pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku BENU lekárne platnom od 01.07.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové  letáky BENU lekárne vychádzajú nepravidelne, zvyčajne na začiatku mesiaca. Udržať si dokonalý prehľad o nových akciách v BENU Lekárni sa môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Benu Lekáreň online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší BENU Lekáreň leták ste už čítali? Nájdete v ňom aktuálnu ponuku BENU Lekárne. 

BENU Lekáreň – nábytok do celej domácnosti

Shop

Spoločnosť BENU vznikla v roku 2012 v Holandsku. Už rýchlo po svojom vzniku získala stabilnú trhovú pozíciu a stala sa najväčšou sieťou lekárni v Európe. Dnes môžete nakupovať v lekárni BENU až v 16 krajinách Európy. U nás sa nachádzajú prevádzky BENO Lekárne v 96 mestách. Nakupovať v BENO Lekárni môžete napríklad v  Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Trnava a Banská Bystrica.

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu benulekaren.sk.

BENU Lekárni záleží na zdraví svojich zákazníkov, a preto sa snaží zo dobrú dostupnosť ponúkaného tovaru. Znížiť náklady potrebné na nákup liekov a výživových doplnkov pomáha svojim návštevníkom prostredníctvom vernostnej kartičky a taktiež pravidelnými akciami na vybraný sortiment. Leták BENU Lekárne ponúka široký sortiment voľnopredajných liekov a výživových doplnkov. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment BENU Lekáreň

Assortment

Sortiment BENU Lekárni tvoria lieky, výživové doplnky a lekárska kozmetika. Obrátiť sa na odborníkov z BENU Lekárni môžete s ľubovoľným problémom. Skúsení odborníci vám radi pomôžu s výberom voľnopredajných liekov a kozmetiky. Či už hľadáte lekársku kozmetiku známych značiek ako sú Bioderma, Vichy, La Rose Pocher alebo vás trápi alergia či prechladnutie návšteva BENO lekárne bude tá správna voľba. 

Okrem toho na vás čaká aj množstvo zliav. Presvedčiť sa o tom môžete v BENU Lekáreň letáku. Sledovať ponuku BENO lekárne pravidelne sa ozaj oplatí. Najmä zľavy na lekársku kozmetiku a nikeotré výživové doplnky bývajú naozaj veľké. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA