Kimbino
Kimbino
BENU Lekáreň
3/5

BENU Lekáreň BLACK FRIDAY 2023 leták || Online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

BENU Lekáreň leták

Leták BENU Lekáreň

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod BENU Lekáreň. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. V obchode BENU Lekáreň sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! BENU Lekáreň pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku BENU lekárne platnom od 13.11.2023 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové  letáky BENU lekárne vychádzajú nepravidelne, zvyčajne na začiatku mesiaca. Udržať si dokonalý prehľad o nových akciách v BENU Lekárni sa môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Benu Lekáreň online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší BENU Lekáreň black friday ste už čítali? Nájdete v ňom aktuálnu ponuku BENU Lekárne. 

BENU Lekáreň – nábytok do celej domácnosti

Shop

Spoločnosť BENU vznikla v roku 2012 v Holandsku. Už rýchlo po svojom vzniku získala stabilnú trhovú pozíciu a stala sa najväčšou sieťou lekárni v Európe. Dnes môžete nakupovať v lekárni BENU až v 16 krajinách Európy. U nás sa nachádzajú prevádzky BENO Lekárne v 96 mestách. Nakupovať v BENO Lekárni môžete napríklad v  Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Trnava a Banská Bystrica.

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu benulekaren.sk.

BENU Lekárni záleží na zdraví svojich zákazníkov, a preto sa snaží zo dobrú dostupnosť ponúkaného tovaru. Znížiť náklady potrebné na nákup liekov a výživových doplnkov pomáha svojim návštevníkom prostredníctvom vernostnej kartičky a taktiež pravidelnými akciami na vybraný sortiment. Leták BENU Lekárne ponúka široký sortiment voľnopredajných liekov a výživových doplnkov. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment BENU Lekáreň

Assortment

Sortiment BENU Lekárni tvoria lieky, výživové doplnky a lekárska kozmetika. Obrátiť sa na odborníkov z BENU Lekárni môžete s ľubovoľným problémom. Skúsení odborníci vám radi pomôžu s výberom voľnopredajných liekov a kozmetiky. Či už hľadáte lekársku kozmetiku známych značiek ako sú Bioderma, Vichy, La Rose Pocher alebo vás trápi alergia či prechladnutie návšteva BENO lekárne bude tá správna voľba. 

Okrem toho na vás čaká aj množstvo zliav. Presvedčiť sa o tom môžete v BENU Lekáreň black fridayu. Sledovať ponuku BENO lekárne pravidelne sa ozaj oplatí. Najmä zľavy na lekársku kozmetiku a nikeotré výživové doplnky bývajú naozaj veľké. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

BENU Lekáreň BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu BENU Lekáreň. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom BENU Lekáreň letáku!
Najnovší leták s názvom BENU Lekáreň black friday je platný od od pondelka 13.11.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode BENU Lekáreň. V kategórii Ostatné nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Olej
Krém
Puzdro
Elektrická zubná kefka
Zubná kefka
Avene
Colafit
Kolagén

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
BENU Lekáreň

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.