Kimbino
Kimbino

Auto Kelly leták od 04.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
Auto Kelly
REKLAMA

Auto Kelly leták

Rozmaznajte vaše auto s letákom Auto Kelly

3/5
Actual brochure

Obchod Auto Kelly môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Auto Kelly typický. Akciu Auto Kelly platnú od 04.06.2024, nájdete tu.

V letákoch Auto Kelly vyberá tie najlepšie akcie na rôzne auto moto potreby. Tešiť sa na nové letáky od Auto Kelly môžete minimálne raz do mesiaca, no výnimkou nie sú ani príležitostné letáky so špeciálnou ponukou. Sledujte Auto Kelly online a nezmeškajte už žiadnu výnimočnú ponuku. Starať sa o svoje auto s Auto Kelly sa oplatí. Presvedčte sa sami v najnovšom Auto Kelly letáku.

Auto Kelly – všetko pre vaše auto

Shop

Spoločnosť Auto Kelly Slovakia pôsobí na trhu od roku 1997. Vznikla ako dcérska spoločnosť Auto Kelly a.s – najväčšieho distribútora náhradných dielov a príslušenstva v Európe a Severnej Amerike. V súčasnosti na našom území prevádzkuje Auto Kelly predajnú sieť zloženú z 27 predajní. Nakupovať v Auto Kelly môžete v nasledujúcich slovenských mestách Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Zvolen a Bratislava.

Väčšina predajní Auto Kelly je otvorená od 7:30 do 17:00, no otváracie hodiny sa môžu medzi jednotlivými predajňami jemne líšiť. Aktuálne otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke predajcu autokelly.sk.

Ponuka obchodu je pestrá a leták Auto Kelly vyberá naozaj lákavé ponuky. Nenašli ste napriek tomu v Auto Kelly tovar podľa vašich predstáv? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Ponuka Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop, BENU Lekáreň a ALLTOYS bude možno výhodnejšia.

Sortiment Auto Kelly

Assortment

V ponuke Auto Kelly nájdete všetko pre osobné aj nákladné automobily, motocykle, prívesné vozíky,  ale aj elektrobicykle, príslušenstvo do dielne a kancelárie.

Stále váhate či je Auto Kelly tým pravým partnerom na starostlivosť o vášho motorového tátoša? Akcie v najnovšom Auto Kelly letáku vám s riešením tejto dilemy isto pomôžu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Olej
Krém
Váha
Vysávač
Ventilátor
Kreslo
Wc
Batéria
Šampón
Kefa
Vesta
Batoh
Uterák
Hojdacie kreslo
Sprcha
Elektrobicykel
Autobatérie
Organizér
Stoličky
Svetlá

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA