Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Decathlon online ponuka - Júl

Decathlon

Decathlon ponuky, akcie a informácie o obchode

Decathlon ponuka poteší každého športovca

3/5
Actual brochure

O obchode Decathlon počul už určite každý. Ide o jeden z najúspešnejších športových obchodov na slovenskom trhu. Obchody Decathlon ponúkajú širokú ponuku kvalitného tovaru za skvelé ceny. Decathlon pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo kúpite v Decathlone za výhodnú cenu už od budúceho týždňa? Pozrite sa na našej webovej stránke.

Pravidelná Decathlon ponuka, to je jedna výhodná akcia za druhou. Decathlon katalóg pre vás vyberá tie najlepšie sezónne ponuky. Tešiť sa na výber akcií od Decathlonu môžete niekoľkokrát za mesiac.

Na papierové letáky však môžete zabudnúť. Načo sa nimi obťažovať a čakať na poštára. Sledovať aktuálne akcie Decathlon môžete aj online. Prelistujte si najnovšiu Decathlon ponuku platnú 22.07.2024 - 28.07.2024 a objavte tie najlepšie zľavy. Online verziu ponuky nájdete na našej webovej stránke. 

Decathlon spríjemňuje ľuďom šport už viac ako 40 rokov

Shop

Príbeh francúzskeho obchodu so športovými potrebami, Decathlonu, sa začal písať v roku 1976, kedy Michel Leclerq založil prvý obchod vo francúzskej Lille. O 10 rokov neskôr začala spoločnosť postupne expandovať aj do zahraničia. Dnes nájdeme vo svete viac ako 1500 obchodov siete Decathlon, a to až v 52 krajinách sveta.

Na Slovensku sa aktuálne nachádza už niekoľko pobočiek Decathlon obchodov. Navštíviť tento obchod môžete v mestách Banská Bystrica, Trnava, Žilina, Košice a Poprad.

Okrem kamenných predajní, môžu zákazníci Decathlonu využívať aj eshop. Informácie o otváracích hodinách, možnosť objednať si tovar cez eshop a mnoho ďalších užitočných informácií o obchode Decathlon, nájdete na oficiálnej stránke predajcu decathlon.sk.

Sledujete ponuku aj iných obchodov z kategórie Odev, obuv a šport? Mali by ste. Čo ak napríklad v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC nájdete niektorý tovar výhodnejšie?

Sortiment Decathlon

Assortment

Decathlon ponúka široký sortiment športového tovaru pre začiatočníkov, ale aj pokročilých športovcov. V jeho ponuke nájdete výbavu pre fitnes, cyklistiku, beh, turistiku, rybárstvo, lov, ale aj mnoho ďalších športov.

V portfóliu nechýbajú vlastné značky, z ktorých každá je zameraná na iný druh športu. Aktuálne má Decathlon v ponuke viac ako 20 privátnych značiek, pričom každá značka sa spája s inovatívnym výskumom a patentami. Spoločnosť Decathlon má svoje výskumné a vývojové ústavy po celom Francúzsku a každoročne príde s registráciou viac ako 40 patentov.

Medzi najznámejšie privátne značky siete Decathlon patria Artengo, Domyos, Forclaz, Nabaiji, Kalenji, Oxelo, KOROK, Simond, Orao a Newfeel. 

Tie najlepšie akcie výrobkov kvalitných privátnych značiek siete Decathlon pravidelne nájdete v Decathlon katalógu. Pozrite si najnovšiu ponuku Decathlon a vyskladajte si kvalitnú športovú výbavu pre váš koníček.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA