Kimbino
Kimbino
REKLAMA
IDEA nábytok
3/5

IDEA nábytok leták od 15.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
IDEA nábytok

IDEA nábytok leták

Leták IDEA nábytok

3/5
Actual brochure

Obchod IDEA nábytok je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. IDEA nábytok ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Neveríte? Najnovší IDEA leták platný od 15.05.2024 je toho jasným dôkazom. Pozrieť si ho môžete tu.

Tešiť sa na nový leták IDEA nábytok môžete dvakrát za mesiac. IDEA leták vychádza vždy na začiatku mesiaca a následne v polovici. Okrem letákov obchod vydáva aj IDEA katalóg. V ňom nájdete kompletnú ponuku sortimentu. Najnovší IDEA nábytok leták ponúka množstvo zaujímavých ponúk. Ktorá z nich sa stane novým doplnkom vašej domácnosti?

IDEA nábytok – kvalitný škandinávsky nábytok pre vašu domácnosť

Shop

Spoločnosť IDEA nábytok vznikla v roku 1993. Nakupovať kvalitný nábytok od IDEA nábytok môžete prostredníctvom e-shopu. Sledujte IDEA nábytok online. Všetko, čo potrebujete vedieť pred nákupom nájdete u nás a na oficiálnej stránke predajcu idea-nabytok.sk.

Ponuka aktuálneho IDEA letáku je pestrá a výhodná. Napriek tomu ste v ňom nenašli nábytok podľa vašich predstáv? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Nábytok od JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield sa možno viac trafí do vášho vkusu.

Sortiment IDEA nábytok

Assortment

Ponuka IDEA nábytku zahŕňa široký sortiment masívneho nábytku do spálne, jedálne, izby alebo pracovne. Nájdete tu postele, jedálenské stoly, skrine, komody, botníky, ale aj sedacie súpravy, matrace a záhradný nábytok.

Vďaka nákupu v IDEA nábytok hravo vybavíte nábytkom celú svoju domácnosť. Aktuálny IDEA nábytok leták vám navyše pomôže ešte aj ušetriť. Neprehliadnite už žiadne zľavy od IDEA nábytok. Sledujte ponuku obchodu IDEA nábytok  online. Len tak máte istotu, že o všetkých novinkách budete vedieť ako prvý. S nami máte leták IDEA nábytok vždy po ruke. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Posteľ
Matrac
Komoda
Nočný stolík
Pohovka
Sedačka
Kreslo
Stolík
Stôl
Stolička
Knižnica
Polica
Zásuvka
Príborník
Skrinka
Zrkadlo
Botník
Postele
Skriňa
Nábytok

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA