KimbinoKimbino
Slovnaft
3/5

Slovnaft leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Slovnaft leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Slovnaft. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. V obchode Slovnaft nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Zákazníci si už zvykli, že Slovnaft pravidelne ponúka nové akcie. Preto aj oni pravidelne klikajú tu, aby zistili, aká akcia je práve dnes, teda od 25.06.2021. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab.

Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu www.slovnaft.sk nájdete celú ich ponuku.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Slovnaft.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Akčná ponuka obchodu Slovnaft býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu Slovnaft nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mliekomaslosyrkávapivoparadajkyšunkajogurt
Kimbino
Zavrieť
Slovnaft
    Slovnaft