Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Nový katalóg bonus Slovnaft - Katalóg odmien 2024

Slovnaft

Slovnaft leták

Katalóg Slovnaft ponúka odmeny pre všetkých motoristov

3/5
Actual brochure

Pumpy Slovnaft ponúkajú viac než len kvalitné pohonné hmoty. Teraz s novým katalógom bonus Slovnaft, môžete využiť nielen širokú ponuku doplnkových služieb, ale aj exkluzívne Slovnaft akcie, ktoré sú dostupné len pre členov Slovnaft BONUS klubu. Stačí sa zaregistrovať, zbierať Slovnaft body s pomocou vašej Slovnaft karty a užívať si výhody, ktoré prichádzajú s každým tankovaním. Aktuálna ponuka Slovnaft, platná od 24.05.2024, vás tak očarí, že už nebudete chcieť tankovať nikde inde. Neveríte? Presvedčiť sa môžete tu

Nový katalóg Slovnaft prináša širokú škálu odmien, od produktov pre vašu záhradu pod značkou Slovnaft Gardena, až po atraktívne zľavy na pohonné hmoty a iné produkty. Nazbierané body si môžete jednoducho vymeniť za odmeny zo Slovnaft katalógu, čo z tankovania robí oveľa viac než rutinnú zastávku – robí z nej zážitok, ktorý sa oplatí.

Aktuálna ponuka Slovnaft, platná 01.07.2024 - 31.07.2024, vás očarí nielen vďaka výhodným cenám, ale aj vďaka špeciálnym akciám na Slovnafte, ktoré sú navrhnuté tak, aby maximálne vyhovovali vašim potrebám. Či už potrebujete tankovať alebo hľadáte kvalitné príslušenstvo pre váš domov a záhradu, Slovnaft je tu pre vás.

Okrem vernostných bodov a širokého výberu odmien prináša Slovnaft aj pravidelné súťaže, vďaka ktorým máte možnosť vyhrať rôzne ceny, vrátane nových automobilov. Takáto príležitosť sa neodmieta! Sledujte s nami online ponuku siete čerpacích staníc Slovnaft, tankujte výhodnejšie, zbierajte odmeny a zapojte sa do súťaží o atraktívne ceny. S aktualizovaným katalógom Slovnaft a exkluzívnymi Slovnaft akciami, s nami určite neprehliadnete žiadnu výhodnú ponuku od Slovnaft.
 
Ak cestujete pravidelne po diaľniciach, či už po Slovensku alebo v zahraničí, prečítajte si náš článok: Kde kúpiť diaľničnú známku pre krajiny SK, AT, HU, CZ, PL a SI.

Slovnaft – váš partner na cestách

Shop

Rafinérsko-petrochemická spoločnosť zameraná na spracovanie ropy, Slovnaft, vznikla v roku 1957. No jej predchodca, prvá rafinéria v Bratislave, ktoré neskôr prešla pod názov Slovnaft, vznikla ešte o niečo skôr, a to v roku 1895. Od roku 2001 je Slovnaft súčasťou poprednej stredoeurópskej ropno-plynárenskej Skupiny MOL.

Pumpu Slovnaft nájdete v takmer každom slovenskom meste, napríklad v meste Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Trenčín. Kompletnú sieť čerpacích staníc Slovnaft aj aktuálne otváracie hodiny jednotlivých Slovnaft púmp nájdete na oficiálnej webovej stránke predajcu slovnaft.sk.

Ponuka Slovnaft v najnovšom katalógu robí tankovanie neuveriteľne výhodné. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Ponuka ďalších obchodov z kategórie Ostatné bude možno zaujímavejšia. Pozrite napríklad Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň.

Sortiment Slovnaft

Assortment

V ponuke púmp Slovnaft nájdete palivá:

  • motorový benzín: Slovnaft EVO 95 a Slovnaft EVO 100 PLUS,
  • motorovú naftu: Slovnaft EVO Diesel a Slovnaft EVO Diesel PLUS
  • LPG,
  • AdBlue. 

Okrem kvalitných pohonných hmôt a rôznych automobilových doplnkov môžete na pumpách Slovnaft využiť aj :

  • reštauráciu Fresh Corner,
  • umývacie linky.

Stále váhate, či sa tankovanie so Slovnaft katalógom naozaj oplatí? Tak to ste určite ešte nečítali najnovší Slovnaft katalóg Slovnaft leták. Zbierajte body za každú návštevu pumpy Slovnaft a premeňte ich na lákavé odmeny.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA