false
Kimbino
Kimbino
Slovnaft
3/5

Slovnaft leták od 27.11.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Slovnaft leták

Katalóg Slovnaft ponúka odmeny pre všetkých motoristov

3/5
Actual brochure

Pumpy Slovnaft ponúkajú okrem kvalitných pohonných hmôt aj rôzne doplnkové služby. A to všetko vďaka Slovnaft bodom veľmi výhodne. Stačí sa zaregistrovať do Slovnaft BONUS klubu a zbierať s pomocou Slovnaft karty body za kŕmenie seba aj svojho motorového tátoša. Nazbierané body si následne môžete vymeniť za ponúkané odmeny zo Slovnaft katalógu. Aktuálna ponuka Slovnaft, platná od 27.11.2023, vás tak očarí, že už nebudete chcieť tankovať nikde inde. Neveríte? Presvedčiť sa môžete tu

Okrem vernostných bodov prináša táto sieť čerpacích staníc aj pravidelné Slovnaft súťaže. Za tankovanie na pumpe Slovnaft tak môžete vyhrať rôzne ceny. Niekedy aj nové auto. A to sa veru oplatí. Sledujte s nami ponuku siete čerpacích staníc Slovnaft online, tankujte výhodnejšie, zbierajte odmeny alebo sa zapojte do súťaží o atraktívne ceny. S nami neprehliadne žiadnu aktuálnu ponuku od Slovnaft. 

Ak cestujete pravidelne po diaľniciach, či už po Slovensku alebo v zahraničí, prečítajte si náš článok: Kde kúpiť diaľničnú známku pre krajiny SK, AT, HU, CZ, PL a SI.

Slovnaft – váš partner na cestách

Shop

Rafinérsko-petrochemická spoločnosť zameraná na spracovanie ropy, Slovnaft, vznikla v roku 1957. No jej predchodca, prvá rafinéria v Bratislave, ktoré neskôr prešla pod názov Slovnaft, vznikla ešte o niečo skôr, a to v roku 1895. Od roku 2001 je Slovnaft súčasťou poprednej stredoeurópskej ropno-plynárenskej Skupiny MOL.

Pumpu Slovnaft nájdete v takmer každom slovenskom meste, napríklad v meste Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Trenčín. Kompletnú sieť čerpacích staníc Slovnaft aj aktuálne otváracie hodiny jednotlivých Slovnaft púmp nájdete na oficiálnej webovej stránke predajcu slovnaft.sk.

Ponuka Slovnaft v najnovšom katalógu robí tankovanie neuveriteľne výhodné. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Ponuka ďalších obchodov z kategórie Ostatné bude možno zaujímavejšia. Pozrite napríklad Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň.

Sortiment Slovnaft

Assortment

V ponuke púmp Slovnaft nájdete palivá:

  • motorový benzín: Slovnaft EVO 95 a Slovnaft EVO 100 PLUS,
  • motorovú naftu: Slovnaft EVO Diesel a Slovnaft EVO Diesel PLUS
  • LPG,
  • AdBlue. 

Okrem kvalitných pohonných hmôt a rôznych automobilových doplnkov môžete na pumpách Slovnaft využiť aj :

  • reštauráciu Fresh Corner,
  • umývacie linky.

Stále váhate, či sa tankovanie so Slovnaft katalógom naozaj oplatí? Tak to ste určite ešte nečítali najnovší Slovnaft katalóg Slovnaft leták. Zbierajte body za každú návštevu pumpy Slovnaft a premeňte ich na lákavé odmeny.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Slovnaft

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.