Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Aktuálny KLAS leták od 24.06.2024 + budúci od pondelka

Klas

Klas leták

Klas leták vyberá kvalitné mäso, ovocie a zeleninu od lokálnych farmárov

3/5
Actual brochure

Potraviny Klas je relatívne mladá slovenská firma, ktorá sa ale rýchlo rozvíja a už dnes ju poznajú nielen Košičania. Za skvelé ceny si v obchode Klas môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Aktuálny Klas leták ponúka široký sortiment kvalitných potravín za výhodné ceny. Presvedčte sa sami tu.

Klas leták, ktorý vyberá výhodnú ponuku mäsa a ďalších potravinových výrobkov platí vždy od pondelka. Okrem zľav a akcií z Klas letáku, ktoré platia v kamenných prevádzkach potravín Klas, spoločnosť pravidelne prináša aj rôzne ďalšie kampane, platné výhradne pre nákup prostredníctvom Klas e-shopu.

Aktuálny Klas leták Klas leták, ktorý platí od pondelka 24.06.2024 obsahuje množstvo zliav, ktoré by bola škoda zmeškať. Neprehliadnite už žiadne zľavy potravín Klas. Sledujte ponuku obchodu Klas online a majte aktuálny, ale aj budúci leták Klas vždy po ruke.

Potraviny Klas – košická firma s veľkým potenciálom

Shop

Potraviny Klas vznikli ako sieť lokálnych obchodov v meste Košice, no dnes už má obchod svoju prevádzku aj v meste Poprad. Sieť obchodu aktuálne tvorí 12 obchodov. Prevádzky potravín Klas nájdete v Košiciach.

Štandardná otváracia doba jednotlivých predajní je v pracovné dni a sobotu od 6:30 do 20:00. V nedeľu sú prevádzky otvorené zvyčajne v čase od 7:00 do 20:00.

Okrem kamenných predajní prevádzkujú potraviny Klas aj e-shop, ktorý zabezpečuje donášku potravín v rámci celého mesta Košice, ale aj v niektorých okolitých obciach. Aktuálnu donáškovú sieť obchodu si môžete overiť na oficiálnej stránke obchodu iklas.sk.

Nenašli ste v letáku Klas čo ste hľadali? Pozrite si ponuku aj ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. V ponuke Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota možno nájdete presne to, čo aktuálne potrebujete.

Sortiment Klas

Assortment

V ponuke potravín Klas nájdete široký sortiment čerstvých a kvalitných potravín. Bezkonkurenčným benefitom je ponuka Staromestskej mäsiarne, ktorá ponúka lokálne produkty zo slovenského mäsa. Vďaka tomu sa vo všetkých predajniach Klas môžete tešiť na čerstvé nebalené mäso a mäsové výrobky podľa pôvodných receptúr s použitím tradičných mäsiarskych noriem.

Okrem kvalitného mäsa v ponuke Klas nájdete aj prémiový alkohol za výhodné ceny, či produkty zdravej výživy, bio a bezlepkové produkty.

Obľúbené pivo Pilsner Urquell, nezameniteľná Kofola či akékoľvek nápoje vhodné nielen na oslavy a udalosti, ale aj na každodenné pitie. Produkty vhodné napríklad na prípravu obeda - chutná kačica, čerstvá zelenina a ovocie, ako dezert koláč z Mascarpone - v Klas nájdete každú jednu potravinu zapísanú na vašom lístku.

Potraviny Klas tak prinášajú overené značky doplnené o lokálne produkty, ktorých kúpou podporíte malých podnikateľov. Aj preto sa tento obchodný reťazec neustále rozrastá a teší sa stále väčšej a väčšej popularite.

Špeciálnym benefitom je ponuka predajne Klas Duette, kde vás okrem obľúbených produktov od lokálnych firiem čakajú aj sekcie Klas – Pekáreň a Klas – Bistro.

Zaujal vás sortiment potravín Klas? Objavte výhodné ponuky v aktuálnom Klas letáku Klas leták a hor sa nakupovať.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA