Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Farmasi
3/5

Farmasi katalóg Jún 2023 kozmetika | Online leták

REKLAMA
REKLAMA

Farmasi kozmetika

Farmasi katalóg sa postará o vašu krásu a zdravie

3/5
Actual brochure

Spoločnosť Farmasi predstavuje jednu z najznámejších spoločností zaoberajúcich sa katalógovým predajom. Po celom svete má milióny zákazníkov a svojich verných zákazníkov si rýchlo našla aj u nás. Dôvodom je najmä vysoká kvalita produktov, široké portfólio a v neposlednom rade výhodné ceny. 

V katalógu Farmasi vďaka tomu každý druhý mesiac nájdete množstvo zaujímavých ponúk a noviniek. Čo si pre vás pripravilo Farmasi v aktuálnom katalógu? To si môžete pozrieť tu.

Nový Farmasi katalóg je vždy dostupný koncom mesiaca a platí 2 mesiace. Aktuálny leták Farmasi má platnosť 01.05. - 30.06.. Po jeho skončení bude opäť dostupný nový Farmasi katalóg. Celkovo sa môžete tešiť na 6 zaujímavých Farmasi katalógov ročne.

Sledujte s nami ponuki Farmasi online a nepremeškajte žiadny z nich.

 

Farmasi – kozmetika vyrábaná v srdci tureckej prírody

Shop

Spoločnosť Farmasi vznikla v roku 1950 ako rodinná firma DR. Tuna a jeho blízkych. Spočiatku sa spoločnosť špecializovala najmä na sirupy proti kašľu, tabletky od bolesti a masážne krémy. DR. Tuna si dal totiž ako správny lekár predsavzatie priniesť ľuďom kvalitné a zdravé produkty. Úspech na seba nenechal dlho čakať a sortiment spoločnosti sa rýchlo rozširoval. Všetky produkty Farmasi sú dnes vyrábané v špičkovej fabrike obklopenej prírodou v Omerli v Istanbule.

Malá, rodinná spoločnosť, sa rokmi zmenila na veľkú nadnárodnú firmu, ktorej produkty sú dostupné vo vyše 120 svetových krajinách. Zakúpiť si ich je možné prostredníctvom predajnej siete pozostávajúcej z viac ako 50 000 predajných miest. U nás si môžete produkty Farmasi zakúpiť prostredníctvom MLM katalógového predaja.

Na túto formu predaja prešla spoločnosť od roku 2010 a aktuálne ju ponúka v 25 krajinách sveta. Nakoľko ale práve zmena formy predaja sa zaslúžila o rýchly nárast Farmasi, je pravdepodobné, že počet týchto krajín sa bude rýchlo zvyšovať. Všetky dôležité informácie o nákupe v LR nájdete na oficiálnom webe predajcu farmasi.sk.

V katalógu Farmasi nájdete množstvo zaujímavých produktov pre krásu a zdravie. Napriek tomu ste si v ňom nenašli to pravé pre seba? Skúste pozrieť katalógy a letáky ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. Ponuka v Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie a Retrogéria bude pre vás možno zaujímavejšia.

 

Sortiment Farmasi

Assortment

Sortiment Farmasi tvorí viac ako 2 000 rôznych výrobkov od dekoratívnej kozmetiky, cez dentálnu hygienu a parfumy až po ekologické čistiace prostriedky. Všetky produkty sú vyrábané podľa vlastnej receptúry a pod vlastnými značkami.

Čistiace prostriedky a prostriedky na pranie napríklad nájdete v katalógoch Farmasi pod značkou Mr. Wipes. Značka Mr. C. Tuna zas skrýva rôzne esenciálne oleje a produkty s prírodnými výťažkami z rôznych rastlín.

Ponuka vo Farmasi katalógu sa pravidelne obmieňa. Pribúdajú nové produkty a menia sa zľavy. No či už hľadáte novú značku dekoratívnej kozmetiky, čistiacich prostriedkov alebo parfumov, nákup z Farmasi katalógu bude ten správny nápad. Veď sa len pozrite na tú pestrú ponuku v Katalóg Farmasi Máj & Jún 2023. Dokážete jej odolať?

 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Maslo
Mlieko
Olej
Káva
Jablká
Ryža
Čaj
Ananás
Krém
Grapefruit
Korenie
Voda
Soľ
Červená paprika
Morské plody
Tablet
PC
Tv
Toner
Sušič vlasov

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Farmasi
Farmasi

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.