Farmasi
3/5

Farmasi katalóg December 2022 kozmetika | Online leták

REKLAMA
REKLAMA

Farmasi leták

3/5
Actual brochure
Obchod Farmasi môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu.
Vďaka pestrej ponuke obchodu Farmasi a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete.
Farmasi neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.11.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu.
V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, LR, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria.
Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu farmasi.sk.
Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Farmasi online.
Je skvelé, že hľadáte aktuálne ponuky obchodu online a prispievate tak ku skvalitňovaniu životného prostredia.
Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!
Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu Farmasi. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode Farmasi.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Farmasi
Farmasi