Obchod Merkury Market môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Merkury Market ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne: za skvelé ceny! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Merkury Market pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.07.2019 nájdete tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona.

Aj obchod Merkury Market má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Bratislava, Banská Bystrica, Dunajská Streda, Humenné, Komárno, Košice. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu www.merkurymarket.sk.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Merkury Market. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Merkury Market si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.