Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Albi leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

Albi

Albi leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Albi. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu na našej webovej stránke
Vďaka pestrej ponuke obchodu Albi a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete.
Albi pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od budúceho týždňa, nájdete na našej webovej stránke.
Pozrite si taktiež ponuku obchodov Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň! Patria medzi významných konkurentov obchodu Albi.

Hľadať aktuálnu ponuku obchodu Albi online je omnoho šetrnejšie k našim lesom, než keby ste ju práve listovali v papierovom letáku. Teší nás, že elektronickej verzii dávate prednosť!

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!

Je ťažké nepremeškať tie najvýhodnejšie ponuky obchodu Albi, keď chodíte do práce a máte veľa iných starostí? Takto skúste inak. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Tým si zaistíte rýchly prehľad nad všetkými akciami obchodu Albi.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA