Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Kraj
3/5

Potraviny Kraj leták od 30.03.2023 | Aktuálna + budúca akcia

REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Kraj leták prináša hromadu bezkonkurenčných zliav

3/5
Actual brochure

Každý, kto pozná Kraj, vie, že tento obchodný reťazec svojim zákazníkom zaručuje špičkovú kvalitu slovenských potravín. S letákom si môžete vychutnať moderné domáce potraviny zo spoľahlivého zdroja za ešte výhodnejšie ceny. Aktuálny leták máte neustále po ruke, nech ste kdekoľvek. Kraj leták je platný od 30.03.2023 a nájdete ho tu

Doba trvania Kraj letáku sa zvykne meniť. Zvyčajne však môžete počítať s tým, že si výhody katalógu zliav užívate zhruba mesiac, niekedy aj viac. Budúci leták môže trvať kratšie alebo dlhšie. Potraviny Kraj uvádzajú v aktuálnom letáku výhodné zľavy na všemožný sortiment, od jedla až po nápoje. V ponuke nájdete známejšie i menej známe značky. Zľavy sa môžu vyšplhať až do výšky 79 %. 

Všetky zľavy máte prehľadne na jednom mieste. S aktuálnym Kraj letákom Kraj leták si vyskladáte chutnú večeru za pár eur.

Obchod Kraj má zázemie na Slovensku a používa výhradne domáce potraviny

Shop

Prvá predajňa obchodu Kraj bola otvorená prednedávnom, v marci roku 2018. Za krátky čas si Kraj získal srdcia Slovákov, ktorým zahral na citlivú nôtu tým, že sa špecializuje na predaj kvalitných slovenských potravín od regionálnych dodávateľov. V regáloch obchodu Kraj nájdete zdravé, bio a vegetariánske produkty, ako aj potraviny určené konzumentom s potravinovou intoleranciou. Na svoje si tak prídu aj ľudia, ktorí sa za bežných okolností trápia otázkou, nakoľko môžu potravinám vo veľkých obchodných reťazcoch dôverovať. 

Na výber máte z 24 predajní Kraj. Väčšina z nich sa nachádza v Bratislave a okolí, zvyšné stoja na západnom a strednom Slovensku. Ak nie ste z Bratislavy, môžete sa v Kraji zastaviť napríklad v týchto mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina a Pezinok. Kraj má vo svojej podstate blízko k tradičnej regionálnej výrobe. Podporuje malých dodávateľov, vlastnú výrobu a pomáha prosperovať slovenským poľnohospodárom a ľuďom pracujúcim v potravinárskom priemysle. 

Otváracie hodiny jednotlivých predajní Kraj sa líšia, zvyčajne ale nevyjdete naprázdno, keď sa v obchode zastavíte medzi 8:00 a 20:00. Viac o otváracích hodinách sa dozviete na oficiálnom webe Kraj krajpotravin.sk.

Kraj potraviny patrí do kategórie obchodov Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Albert, Globus, Makro, Country Life a Enapo. V prípade, že vám v Kraj letáku bude niečo chýbať, môžete sa rozhliadnuť po jednom zo spomínaných podobných obchodov, ktoré patria do rovnakej kategórie Hypermarkety ako Kraj.

Sortiment obchodu

Assortment

V Kraji nájdete všetko. Kúpite tam maškrty pre deti, sortiment na varenie a pečenie, hotové produkty, chrumkavé pečivo, čerstvú zeleninu a ovocie zo slovenských záhrad, víno z karpatských a spišských vinohradov či domáce pivo. 

Kraj podporuje lokálnych producentov mäsa. Najlepšie kúsky nájdete na pulte. Vychutnajte si najčistejšie mäso z domáceho chovu. Kraj dbá na to, aby bol jeho sortiment zdravý a bez pridaných látok. Snaží sa vyhovieť aj ľuďom s potravinovými intoleranciami. Niektoré z najčerstvejších kúskov nájdete v aktuálnom letáku Kraj leták, ktorý bol spustený 30.03.2023. Jeho digitálnu verziu nájdete tu. Môžete si ju stiahnuť do mobilu a mať ju tak vždy pri sebe, keď to bude nutné. 

Kimbino - z lásky k planéte

Spolu s nami šetríte životné prostredie, aby si aj deti vašich detí mohli užívať neporušenú a panenskú prírodu plnú zelene a krás. Každým prečítaným elektronickým katalógom zachránite niekoľko stromov. Zabudnite na pyramídy letákov, vďaka našej aplikácii Kimbino alebo webstránke Kimbino.sk máte všetky zľavy na dosah ruky, rýchlo a efektívne. Prezerajte si leták v mobile alebo na počítači, ako vám to viac vyhovuje. Robí nám radosť, že čoraz viac ľudí uprednostňuje ekologicky výhodné riešenie. Sme v tom s vami.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Kraj
Kraj

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.