Kimbino
Kimbino
REKLAMA

LIDL leták online od 25.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Lidl

LIDL Leták

Lidl leták sľubuje kvalitu za nízke ceny

3.5/5
Actual brochure

Obchod Lidl je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Lidl nájdete všetko, čo potrebujete, a k tomu za skvelé ceny. Lidl prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny Lidl leták na budúci týždeň platný od 22.07.2024 môžete nájsť tu.

Každý týždeň nové prekvapenie – presne to je Lidl leták

Lidl leták od pondelka, to je vždy nové prekvapenie. Každý týždeň prináša Lidl  tematicky zamerané akcie, a tak sa môžete zakaždým tešiť na nový sortiment, ktorý inokedy len tak nekúpite. Americký, grécky, taliansky alebo retro týždeň, či budúco týždňový Lidl leták, to je len zlomok tematických akcií, ktoré obchod Lidl pravidelne ponúka svojim zákazníkom. Sledujte ponuku Lidl online. Najnovší Lidl leták platí 25.07.2024 - 28.07.2024.

O tom, že fantázii sa pri tematických akciách v Lidl medze nekladú, sa môžete presvedčiť prelistovaním nového Lidl letáku každý štvrtok. Leták Lidl platný vždy od pondelka je rozdelený na 3 časti – prvá časť akciových produktov je zlacnená od pondelka, ďalšia akcia začína každý štvrtok a lahôdkou na záver týždňa je špeciálna víkendová ponuka. Sezónne, či špeciálne akcie sú len jedným z dôvodov prečo sa vybrať nakupovať priamo do vášho najbližšieho Lidlu. To, čo vás presvedčí je prehľadná a široká ponuka tovaru hneď ako vojdete do predajne. Čerstvá zelenina a ovocie, nasleduje čerstvo upečené pečivo, chlieb a iné pekárenské výrobky, široká ponuka mrazených produktov, ktorej nechýbajú mrazené ryby. Mäso, mlieko, tvrdý syr, zrejúci syr, plátkový syr, jogurty, smotany - na niečo z toho určite prebieha akcia, či zľava. Medzi všetkými kvalitnými a cenovo výhodnými potravinami sa nachádzajú ostrovčeky kde je móda z aktuálneho letáku, či iný tovar a náradie do dielne - teda pre domácich majstrov. Cestou k pokladni určite natrafíte na zaujímavé trvanlivé potraviny ako balené sušené ovocie, minerálne vody, konzervy, či alkohol nevynímajúc pivo a víno. Spoľahnúť sa môžete aj na skvelú ponuku z oblastí: kozmetika, drogéria, cukrovinky a veľmi milo a užitočne pôsobia čerstvé kvety, či iné domáce dekorácie. 

Ešte viac zliav vďaka Lidl Plus

Tak ako iné supermarkety, aj Lidl prišiel so svojou vlastnou aplikáciou, vďaka ktorej získate ešte viac výhod. Čo všetko v aplikácii nájdete a ako vďaka nej môžete ušetriť sa dočítate v našom článku tu.

Čo sa skrýva za úspechom obchodov Lidl?

Shop

Spoločnosť Lidl, spadajúca pod nemeckú maloobchodnú skupinu Schwarz, začínala v roku 1973 s jedným malým obchodom v Neckarsulme. Dnes má spoločnosť svoje zastúpenie v 30 krajinách sveta a celkovo prevádzkuje okolo 10 500 Lidl obchodov.

V slovenských mestách nájdete 136 Lidl predajní. Aj Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava majú svoje pobočky obchodu Lidl. Okrem klasických Lidl obchodov v júni 2019 otvoril Lidl v Ilave svoj prvý Lidl outlet na Slovensku. Na jeseň 2019 dokonca odštartoval nový online obchod s názvom Lidl Shop - nie je to však štandardný eshop s kompletnou ponukou, ktorú nájdete v predajniach Lidl. Eshop Lidl Shop sa špecializuje iba na nepotravinársky tovar, čo znamená: dámska, pánska a detská móda, vybavenie do dielne, či množstvo dekorácií aby vaša spálňa, či bývanie bolo pohodlnejšie a krajšie. 

Lidl dobre vie, že za úspechom stoja spokojní ľudia, preto pravidelne organizuje rôzne akcie pre spotrebiteľov. Takmer každý deň prebieha nejaká Lidl súťaž, ktorú Lidl pravidelne vyhodnocuje a výhercovia sú pravidelne uverejňovaní na web stránke. Spokojní ľudia nie sú však iba zákazníci ale aj zamestnanci. O zamestnancov sa Lidl snaží vzorne starať a vďaka tomu sa pravidelne umiestňuje v rebríčku Top zamestnávatelia roku na popredných miestach. Ak by vás kariéra v Lild zaujala, určite navštívte stránku kariera.lidl.sk - možno je tam práca, ktorá zmení vás bude baviť a zmení pohľad na zamestnanie.

Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj obchody Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš, ktoré patria do rovnakej kategórie Hypermarkety, ako obchod Lidl. No len v obchodoch Lidl  nájdete originálny sortiment, ktorý nekúpite nikde inde.

Štandardné otváracie hodiny Lidl obchodov sú od 7:00 do 20:00, ale v niektorých prípadoch sa môžu líšiť. Všetky potrebné informácie, nielen o aktuálnych otváracích hodinách, nájdete na oficiálnej webovej stránke Lidl lidl.sk.

Lidl sortiment

Assortment

Základ sortimentu v letáku Lidl tvoria výrobky privátnych značiek, ktoré sú vyrábané špeciálne len pre Lidl reťazce. Obľúbené detské oblečenie značky Lupilu, kozmetika značky Cien, potraviny skrývajúce sa pod značkou Pilos či výbava pre kutilov značky Parkside, ale aj množstvo ďalších značiek, to všetko sú výrobky zaručujúce dokonalý pomer ceny a kvality.

Lidl je popredným hráčom na slovenskom trhu. Z každého typu tovaru ponúka hneď niekoľko variant. Vajcia napríklad nájdete v rôznych veľkostiach a cenových úrovniach tak, aby si každý našiel svoj produkt. Supermarket často prináša kuracie prsia v akcii alebo olej vo výhodných zľavách, okrem klasických potravín v ňom však nájdete aj niečo viac.

Lidl pravidelne prichádza s novými, zaujímavými a sviežimi značkami, ktoré zaujmú aj mladšie publikum. Obľúbený SodaStream napríklad ponúka vo viacerých príchutiach, vďaka čomu si ho môže vychutnávať celá rodina.

Či už hľadáte potraviny, oblečenie, zariadenie do domácnosti alebo športové potreby, v obchodoch Lidl  nájdete vždy kvalitu za výhodné ceny. Okrem privátnych značiek ponúka Lidl v menšej miere aj značky, na ktoré ste zvyknutí z iných obchodov a nechýba ani zastúpenie výrobkov od slovenských výrobcov. Sortiment obchodov Lidl  je vyskladaný tak, aby si tam každý našiel to, čo potrebuje. Presvedčte sa sami a prelistujte si Lidl leták na budúci týždeň.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA