Obchod Lidl je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Lidl nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Lidl prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od 24.06.2019 môžete nájsť tu. Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj obchody BALA, Billa, Carrefour, CBA, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Aj Bratislava, Košice, Nitra, Prešov, Trenčín, Trnava má svoje svoje pobočky obchodu Lidl. Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu www.lidl.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Lidl kdekoľvek ste. Online letáky, teda ponuka aktuálnych akcií z obchodu Lidl online, to nie je len módny výkrik, to je aj výrazný krok smerom k ochrane životného prostredia a našich lesov. Ďakujeme, že ste sa s nami pridali k ochrane životného prostredia.