Kimbino
Prešov
Kimbino
Prešov
REKLAMA

Lidl Prešov leták na tento týždeň od 18.07.2024

Lidl

Ďalšie letáky z kategórie

Vitajte na našej stránke s najnovšími letákmi Lidl pre Prešov!

Vítame vás na našej stránke, ktorá vám prináša najaktuálnejšie letáky Lidl pre Prešov. Predstavujeme vám obchod Lidl v Prešove, jeho históriu a ponuku. Lidl je významným maloobchodným reťazcom, ktorý si získal svojou kvalitou a výhodnými cenami obľubu mnohých zákazníkov. Prvé pobočky Lidl v Prešove sa otvorili v roku 2009 a odvtedy sa počet filiálok neustále rozširuje.

V súčasnosti máme v Prešove viacero pobočiek, ktoré sú umiestnené na rôznych miestach po celej mestskej oblasti. Tu sú niektoré z nich:

  • Pobočka Lidl Prešov: Adresa: Ul. J. G. Tajovského 55, 080 01 Prešov
  • Pobočka Lidl Prešov: Adresa: Ul. Brančská 22, 080 01 Prešov

Ak hľadáte informácie o otváracích hodinách a adrese ďalších pobočiek v Prešove, odporúčame vám navštíviť oficiálnu webovú stránku Lidl na lidl.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie. Našou úlohou je poskytnúť vám prehľad o najnovších letákoch Lidl pre Prešov.

Väčšina Lidl obchodov v Prešove má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok až piatok: 7:00 – 21:00
  • Sobota: 7:00 – 21:00
  • Nedeľa: 8:00 – 20:00

Akcie a zľavy v Lidl Prešov

Lidl je známy svojimi skvelými akciami a zľavami. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete najnovší leták s aktuálnymi zľavami a ponukami pre Lidl v Prešove. Najnovší leták, Lidl leták, vám prináša množstvo výhodných ponúk, vrátane niektorých z našich najobľúbenejších značiek a produktov.

Ponuky v letáku sú platné od 15.07.2024 a nájdete v nich širokú škálu produktov od potravín po drogériu a spotrebný tovar. Lidl je známy aj svojimi vlastnými značkami, ako napríklad Favorina, Alesto, alebo Freshona, ktoré vám prinášajú kvalitné produkty za výhodné ceny.

Naša stránka vám ponúka pohodlný spôsob, ako si prezrieť a porovnať aktuálne ponuky Lidl v Prešove. Stačí kliknúť tu a budete presmerovaní na stránku s najnovším letákom. Nezabudnite si pravidelne kontrolovať letáky, aby vám neunikli žiadne výhodné príležitosti a zľavy.

Využite skvelé akcie a zľavy v obchodoch Lidl v Prešove a urobte si nákupy za najlepšie ceny. Ďakujeme vám, že navštevujete našu stránku a poskytujeme vám prehľad o najnovších letákoch Lidl pre Prešov.

Lidl Prešov leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Prešov. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Prešov.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Prešova nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Nitra, Trnava a Žilina.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Prešov, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA