Kimbino
Žilina
Kimbino
Žilina
REKLAMA
Lidl
3.5/5

Lidl Žilina leták na tento týždeň - od 27.05.2024

Pobočky Lidl v meste Žilina a okolí

Pobočky z kategórie v meste Žilina

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Žilina - Váš Najobľúbenejší Supermarket v Žiline!

Vítame vás na našej stránke, ktorá vám prináša najaktuálnejšie letáky Lidl pre Žilinu. Predstavujeme vám obchod Lidl v Žiline, jeho históriu a ponuku. Lidl je významným maloobchodným reťazcom, ktorý si získal svojou kvalitou a výhodnými cenami obľubu mnohých zákazníkov. Prvé pobočky Lidl v Žiline sa otvorili pred niekoľkými rokmi a odvtedy sa množstvo filiálok neustále rozširuje.

V súčasnosti máme v Žiline viacero pobočiek, ktoré sú umiestnené na rôznych miestach po celej mestskej oblasti. Ak hľadáte informácie o otváracích hodinách a adrese jednotlivých pobočiek, odporúčame vám navštíviť oficiálnu webovú stránku lidl.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie. Našou úlohou je poskytnúť vám prehľad o najnovších letákoch Lidl pre Žilinu.

Momentálne prevádzkuje v Žiline niekoľko pobočiek, ako napríklad:

  • Pobočka Lidl - 1. mája 1016/4, 010 01 Žilina
  • Pobočka Lidl - Vysokoškolákov 8210/27 A, 010 08 Žilina
  • Pobočka Lidl - Kysucká 8480/27, 010 01 Žilina

Väčšina Lidl obchodov v Žiline má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok až piatok: 7:00 – 21:00
  • Sobota: 7:00 – 21:00
  • Nedeľa: 8:00 – 20:00

Akcie a zľavy v Lidl Žilina

Lidl je známy svojimi skvelými akciami a zľavami. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete najnovší leták s aktuálnymi zľavami a ponukami pre Lidl v Žiline tu. Najnovší leták, Lidl leták, vám prináša množstvo výhodných ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každodenných nákupoch.

Ponuky v letáku sú platné od 23.05.2024 a nájdete v nich širokú škálu produktov od potravín po drogériu a spotrebný tovar. Často nájdete aj sezónne ponuky, ktoré vám umožnia nakupovať podľa aktuálnych potrieb a trendov.

Naša stránka vám ponúka pohodlný spôsob, ako si prezrieť a porovnať aktuálne ponuky Lidl v Žiline. Stačí kliknúť tu a budete presmerovaní na stránku s najnovším letákom. Nezabudnite si pravidelne kontrolovať letáky, aby vám neunikli žiadne výhodné príležitosti a zľavy.

Využite skvelé akcie a zľavy v obchodoch Lidl v Žiline a urobte si nákupy za najlepšie ceny. Každý týždeň vám poskytujeme prehľad o najnovších letákoch Lidl pre Žilinu.

Pre podrobné informácie o otváracích hodinách, adrese obchodov, či pre mnoho ďalšieho navštívte oficiálnu webovú stránku Lidl na lidl.sk.

Lidl Žilina leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Žiline. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Žiline.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Žiliny nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Žiline, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

 

REKLAMA
REKLAMA