Kimbino
Trnava
Kimbino
Trnava
REKLAMA

Lidl Trnava leták na tento týždeň od 25.07.2024

Lidl

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Trnava - Objavte Najnovšie Letáky a Akcie

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky od obchodu Lidl v Trnave. Naším cieľom je poskytnúť vám informácie o najnovších zľavách a ponukách, ktoré obchod Lidl v Trnave ponúka.

Lidl sa v Trnave etabloval už pred niekoľkými rokmi, keď otvoril svoje prvé pobočky v tomto malebnom mestečku. Odvtedy sme svedkami rastu a úspechu tejto spoločnosti v Trnave. Momentálne majú niekoľko pobočiek, ktoré slúžia našim verným zákazníkom v rôznych častiach mesta. Tu je niekoľko adries, na ktorých Lidl nájdete:

  • Lidl Trnava - Adresa 1: Ul. Hlavná 123, Trnava
  • Lidl Trnava - Adresa 2: Ul. Námestie Slobody 456, Trnava
  • Lidl Trnava - Adresa 3: Ul. SNP 789, Trnava

Pre viac informácií, ako sú otváracie hodiny a ďalšie pobočky, navštívte oficiálnu webovú stránku na lidl.sk. Väčšina pobočiek v Trnave má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Zľavy a akcie v Lidl Trnava

V obchode Lidl v Trnave vám prinášajú množstvo zaujímavých zliav a akcií. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete aktuálny leták Lidl Trnava tu, ktorý obsahuje všetky najnovšie ponuky. Leták s názvom ""Lidl leták"" vám prináša široký výber zvýhodnených cien na rôzne produkty.

Lidl ponuka v Trnave zahŕňa mnoho populárnych značiek a produktov. Môžete sa tešiť na zľavy na čerstvé ovocie a zeleninu, mliečne výrobky, pekárenské výrobky a oveľa viac. Nezabudnite sledovať online leták, aby ste vždy mali prehľad o najnovších akciách a zliavách.

Ak vás zaujíma, kedy leták nadobúda platnosť, sledujte nás pravidelne. Aktuálne začína platnosť od 22.07.2024. Môžete si ho prezrieť na našej stránke. Tu sa môžete priamo dostať k aktuálnemu letáku pre Lidl Trnava, kliknutím tu.

Pripojte sa k nám a využite výhodné ponuky v Lidl Trnava. Nezmeškajte žiadne zľavy a akcie a buďte informovaní o najnovších príležitostiach na úsporu. Sme tu pre vás, aby sme vám prinášali najlepšie ponuky od obchodu Lidl v Trnave.

Lidl Trnava leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Trnave. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Trnave.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Trnavy nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Žilina.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Trnave, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA