Kimbino
Trnava x
Kimbino
Trnava x
REKLAMA
Kaufland
4/5

Kaufland Trnava leták na tento týždeň od 25.04.2024

Pobočky Kaufland v meste Trnava a okolí

Pobočky z kategórie v meste Trnava

Ďalšie letáky z kategórie

Kaufland Trnava - Váš najlepší nákupný partner v meste

Vitajte na stránke Kaufland Trnava, vášho spoľahlivého zdroja informácií o najnovších letákoch a akciách v obchode Kaufland. Naše stránky vám poskytujú jednoduchý spôsob, ako objaviť aktuálne zľavy a výhodné ponuky v Kauflande v Trnave.

Obchodná značka s bohatou históriou

Kaufland je renomovaná obchodná značka, ktorá patrí medzi najväčších nemeckých prevádzkovateľov supermarketov, hypermarketov a obchodných domov. Svoju prítomnosť rozšírila nielen v Nemecku, ale aj v Českej republike, Slovensku, Poľsku, Chorvátsku, Bulharsku, Rumunsku a Moldavsku. Kaufland je súčasťou Lidl & Schwarz-Gruppe, ktorá zahŕňa aj supermarketovú sieť Lidl. Od svojho vzniku v roku 1930 sa Kaufland neustále rozvíjal a v súčasnosti prevádzkuje obchody pod názvami "Kauflan"" a "KaufMarkt".

Kaufland v Trnave

Kaufland si v Trnave vytvoril stabilnú pozíciu medzi miestnymi obyvateľmi. Prvá pobočka otvorila svoje dvere v roku 2000 a odvtedy si získala vernú zákaznícku základňu. V súčasnosti Kaufland prevádzkuje niekoľko pobočiek v Trnave, ktoré poskytujú pohodlné a kvalitné nákupy pre obyvateľov mesta. Niektoré z týchto pobočiek sú:

 • Kaufland Trnava - Vladimíra Clementisa 7281/41, 917 01 Trnava
 • Kaufland Trnava - Trstínska cesta 9313/2, 917 01 Trnava
 • Kaufland Trnava - Nová 8674/ 6A, 917 01 Trnava

Ak chcete získať viac informácií o otváracích hodinách a presných adresách všetkých pobočiek Kaufland v Trnave, navštívte prosím oficiálnu webovú stránku spoločnosti na adrese kaufland.sk.

Väčšina Kaufland predajní v Trnave má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok: 7:00–21:00
 • Utorok: 7:00–21:00
 • Streda: 7:00–21:00
 • Štvrtok: 7:00–21:00
 • Piatok: 7:00–21:00
 • Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

Najnovší Kaufland leták pre Trnavu

Ak ste zvedaví na najnovšie zľavy a akcie, ktoré ponúka Kaufland v Trnave, naša webová stránka Kimbino.sk je ideálnym miestom, kde ich nájdete. Naším cieľom je prinášať vám najaktuálnejšie letáky a ponuky z vášho obľúbeného obchodu. Vďaka nám budete mať prístup k najnovšiemu letáku Kaufland pre Trnavu, ktorý obsahuje výhodné zľavy a ponuky na množstvo produktov.

V Kauflande v Trnave nájdete široký výber výrobkov od najznámejších značiek. Medzi ich najpopulárnejšie značky patria: MIlka, Coca Cola, Jacobs, Nescafé, Kinder, Carpathia, Opavia, Dr.Oetker, Mecom a iné.

Okrem toho Kaufland ponúka aj svoje vlastné súkromné značky, ktoré sú špeciálne vyrobené pre tento reťazec. Niektoré z týchto značiek sú:

 • K-Bio: Bio produkty bez farbív, zvýrazňovačov chuti a aróm.
 • K-Classic baby: Špeciálne hygienické potreby pre deti.
 • K-Classic bezlaktózové: Mliečne produkty s nízkym obsahom laktózy.
 • a ďalšie.

V sortimente Kauflandu nájdete široký výber potravín, čerstvého ovocia a zeleniny, mliečnych výrobkov, mrazených výrobkov, nápojov a mnoho ďalších produktov.

Na našej webovej stránke Kimbino.sk nájdete aktuálny leták Kaufland pre Trnavu s názvom "Kaufland leták" platný od 24.04.2024.

Tak neváhajte a navštívte nás na Kimbino.sk, aby ste si prečítali najnovší Kaufland leták pre Trnavu a nezmeškali žiadne skvelé zľavy a ponuky!

Kaufland: Najčastejšie kladené otázky

1. Aké sú otváracie hodiny Kauflandu?

Väčšina Kaufland obchodov má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok - Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

2. Aké sú aktuálne zľavy a akcie v Kauflande?

Aktuálne zľavy a akcie v Kauflande môžete nájsť jednoducho kliknutím na odkaz tu.

3. Kde môžem nájsť letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland?

Letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland nájdete na našej webovej stránke s letákmi pre Trnavu tu.

4. Má Kaufland aj online nákupné možnosti?

Áno, Kaufland poskytuje aj online nákupné možnosti s názvom online trhovisko. Nájdete ho na ich oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

5. Aké sú možnosti platby v Kauflande?

V Kauflande je možné platiť hotovosťou, bankovou kartou, alebo inými elektronickými platobnými metódami, ako napríklad mobilom, či hodinkami.

6. Poskytuje Kaufland službu doručenia tovaru?

Kaufland ponúka službu doručenia tovaru. Presné podrobnosti o službe doručenia, vrátane dostupných oblastí a časových rozsahov, nájdete na oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

7. Má Kaufland vernostný program pre zákazníkov?

Áno, Kaufland má vernostný program pre zákazníkov s názvom Kaufland Card a môžete ho mať jednoducho v mobile aj vy. Stačí si stiahnuť Kaufland aplikáciu a vernostnú kartu budete mať vždy so sebou v mobile.

 
REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Trnava x
Kimbino
Kaufland

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.