Kimbino
Kimbino
Tchibo
3.5/5

Tchibo BLACK FRIDAY 2023 leták || Online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Tchibo leták

Leták Tchibo prináša nový Svet Tchibo

3.5/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Tchibo. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Tchibo ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Tchibo pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku Tchibo platnom od 04.12.2023 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky Tchibo vychádzajú každý utorok. Mať stále dokonalý prehľad o výpredaji Tchibo sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte ponuku Tchibo online a už vám neutečie žiadna výhodná ponuka. Najnovší leták Tchibo leták ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod Tchibo katalóg. V katalógu nájdete ponuku celého sortimentu z určitej kategórie.

Tchibo – vždy nové, vždy iné

Shop

Spoločnosť Tchibo vznikla v roku 1949 v Nemecku. Prvotnou myšlienkou zakladateľa Tchibo, Maxa Herza, bolo zasielanie kávy poštou v praktických dózach. Prvá predajňa Tchibo bola otvorená v roku 1955 v Hamburgu. Dnes pôsobí Tchibo v 9 európskych krajinách a jeho predajná sieť sa skladá z viac ako 1000 obchodov. U nás môžete nakupovať v predajniach Tchibo v nasledujúcich mestách v Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín a Nitra.

Okrem návštevy kamennej predajne si môžete tovar od Tchibo zakúpiť aj prostredníctvom Tchibo shopu. Otváracie hodiny jednotlivých predajní aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu tchibo.sk.

Leták Tchibo ponúka pestrý výber tovaru. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop, BENU Lekáreň a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Tchibo

Assortment

Ponuku predajní Tchibo tvoria výrobky zo všetkých tematických oblastí. Okrem dobrej kávy a doplnkov potrebných k jej príprave, tu kúpite aj kvalitný bytový textil, oblečenie pre ženy, mužov a deti a mnoho pomôcok, ktoré sa vám zídu pri aktívnom trávení voľného času.

Tchibo pravidelne prináša najlepšiu kvalitu za férové ceny. Neveríte? Leták Tchibo leták vás rýchlo presvedčí. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Tchibo BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Tchibo. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Tchibo letáku!
Najnovší leták s názvom Tchibo leták je platný od od pondelka 04.12.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Tchibo. V kategórii Ostatné nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Mlieko
Chlieb
Káva
Víno
Korenie
Kábel
Váha
Gril
Kávovar
Kanvica
Teplomer
Krájač
Mlynček
Strúhadlo
Stôl
Med
Slivky
Panvica
Čokoláda
Taniere

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Tchibo

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.