Kimbino
Kimbino
Tchibo
3.5/5

Tchibo leták - nový katalóg od 19.02.2024

REKLAMA

Tchibo leták

Leták Tchibo prináša nový Svet Tchibo

3.5/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Tchibo. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Tchibo ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Tchibo pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku Tchibo platnom od 19.02.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky Tchibo vychádzajú každý utorok. Mať stále dokonalý prehľad o výpredaji Tchibo sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte ponuku Tchibo online a už vám neutečie žiadna výhodná ponuka. Najnovší leták Tchibo Dámska móda ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod Tchibo katalóg. V katalógu nájdete ponuku celého sortimentu z určitej kategórie.

Tchibo – vždy nové, vždy iné

Shop

Spoločnosť Tchibo vznikla v roku 1949 v Nemecku. Prvotnou myšlienkou zakladateľa Tchibo, Maxa Herza, bolo zasielanie kávy poštou v praktických dózach. Prvá predajňa Tchibo bola otvorená v roku 1955 v Hamburgu. Dnes pôsobí Tchibo v 9 európskych krajinách a jeho predajná sieť sa skladá z viac ako 1000 obchodov. U nás môžete nakupovať v predajniach Tchibo v nasledujúcich mestách v Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín a Nitra.

Okrem návštevy kamennej predajne si môžete tovar od Tchibo zakúpiť aj prostredníctvom Tchibo shopu. Otváracie hodiny jednotlivých predajní aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu tchibo.sk.

Leták Tchibo ponúka pestrý výber tovaru. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop, BENU Lekáreň a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Tchibo

Assortment

Ponuku predajní Tchibo tvoria výrobky zo všetkých tematických oblastí. Okrem dobrej kávy a doplnkov potrebných k jej príprave, tu kúpite aj kvalitný bytový textil, oblečenie pre ženy, mužov a deti a mnoho pomôcok, ktoré sa vám zídu pri aktívnom trávení voľného času.

Tchibo pravidelne prináša najlepšiu kvalitu za férové ceny. Neveríte? Leták Tchibo Dámska móda vás rýchlo presvedčí. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Tchibo

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.