Kimbino
Kimbino
REKLAMA

FRESH potraviny leták online (od štvrtka 18.07.2024)

Fresh

Fresh leták

Fresh leták prináša výber kvalitných potravín bez zbytočných konzervantov

3/5
Actual brochure

Obchod Fresh je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. V obchodoch Fresh sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte. Fresh neprestáva s pravidelnou ponukou nových Fresh letákov a výhodných akcií. Zaujímavú ponuku, ktorú si pre vás pripravil aktuálny Fresh leták platný od 11.07.2024, si môžete pozrieť tu.

Tie najlepšie produkty za výhodné ceny Fresh vyberá v Týždennej akcii Fresh plus, ktorá je platná vždy od pondelka. Okrem týždennej akcie Fresh prináša aj ďalšie pravidelné letáky. Pre lepšiu prehľadnosť svoju ponuku delí na Fresh leták Stredné a západné Slovensko a Fresh leták Východné Slovensko. Nech už ste teda z ktoréhokoľvek kúta Slovenska, vďaka Fresh letáku nájdete tú pravú, výhodnú ponuku presne pre vás.

Fresh leták to však nie je len súhrn produktov za výhodné ceny, ale aj množstvo inšpirujúcich rozhovorov, receptov a tipov do kuchyne. Čítali ste už nový Fresh leták? Vďaka nám už nemusíte čakať, kedy sa objaví vo vašej poštovej schránke. Prelistujte si ho pohodlne online.

 

Fresh – zdravšie potraviny

Shop

Značku Fresh založil v roku 2010 Miroslav Labaj, ktorý sa rozhodol zužitkovať nadobudnuté skúsenosti z oblasti fungovania obchodu s potravinami. Hlavným cieľom značky je predávať poctivé a kvalitné potraviny bez zbytočných škodlivých konzervantov či prídavných chemických látok a zároveň využívať vo svojich prevádzkach čo najekologickejšie zariadenia a prispieť tak k ochrane prírody.

Koncept obchodov je založený na sieti 3 druhov predajní – Fresh, Fresh mini a Fresh Plus. Kompletná sieť potravín Fresh pozostáva z viac ako 776 prevádzok naprieč celým Slovenskom. Obchody Fresh nájdete napríklad v Košice, Michalovce, Prešov, Moldava nad Bodvou, Banská Bystrica a Vranov nad Topľou.

Fresh ponúka dokonca aj donášku potravín priamo k vám domov cez svoj e-shop iFresh, aj keď zatiaľ iba na východe Slovenska. Viac informácií sa dozviete v našom článku o porovnaní TOP obchodov na donášku potravín.

Otváracie hodiny jednotlivých Fresh prevádzok sú rôzne. Aktuálne otváracie hodiny aj ďalšie zaujímavé informácie o koncepte Fresh si môžete pozrieť na webovej stránke freshobchod.sk.

Pre porovnanie sledujte aj ponuky ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. V Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota možno nájdete ten istý tovar výhodnejšie.

Sortiment Fresh

Assortment

V ponuke obchodov Fresh nájdete potraviny, drogériu a doplnkový tovar. Pri výbere sortimentu kladie obchod dôraz na pomer výkonu a ceny, ale v neposlednom rade aj na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť.

Obchod FRESH nájdete prakticky už v každom meste. Je obľúbený aj preto, lebo v ňom často narazíte na pravidelné zľavy a akcie na obľúbené potraviny. Pivo, banány, zelenina, kryštálový cukor, ale aj Hubert de Luxe a iné známe značky tak môžete získať naozaj výhodne.

Je tak skutočnou a overenou kvalitou za jedinečné ceny, a aj preto v ňom nakupuje stále viac a viac Slovákov. Je dôkazom, že na potraviny pre rodinu a potreby pre domácnosť nemusíte míňať obrovské množstvá peňazí.

Snaha priniesť na trh čerstvé, zdravé a kvalitné potraviny sa vo veľkej miere prejavuje prostredníctvom privátnych značiek, ktorými sú FRESH Basic, Bio FRESH, FRESH Healthy living a FRESH exclusive. Každá z týchto produktových línii združuje produkty od známych výrobcov, ktoré sú vybrané s dôrazom na kvalitu zloženia a spracovania.

Fresh Basic vyberá tradičnú kvalitu za nízku cenu, Bio Fresh prináša certifikované výrobky v bio kvalite, Fresh Healthy living myslí na naše zdravie a vyberá produkty bez emulgátorov a Fresh exclusive poteší všetkých, ktorí vyhľadávajú kvalitné potraviny s vysokým podielom mäsa či ovocnej zložky.

Leták Fresh Fresh leták vás rýchlo presvedčí, že potraviny Fresh to nie je len výhodná cena, ale aj vysoká kvalita.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA