Obchod Fresh je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Fresh sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Fresh neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 31.05.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov BALA, Billa, Carrefour, CBA, COOP Jednota, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

Aj obchod Fresh má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Košice, Kráľovský Chlmec, Moldava nad Bodvou, Lipany, Trebišov, Sečovce. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.freshobchod.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Fresh je oveľa pohodlnejšia. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Fresh si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Je ťažké nepremeškať tie najvýhodnejšie ponuky obchodu Fresh, keď chodíte do práce a máte veľa iných starostí? Takto skúste inak: Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Tým si zaistíte rýchly prehľad nad všetkými akciami obchodu Fresh.