Kimbino
Banská Bystrica
Kimbino
Banská Bystrica
REKLAMA

FRESH Banská Bystrica leták online (od štvrtka 18.07.2024)

Fresh

Ďalšie letáky z kategórie

FRESH Banská Bystrica leták a informácie o obchode

Informácie o obchode Fresh v Banskej Bystrici

Obchod Fresh je jedným z najobľúbenejších miest, kam chodia občania v Banskej Bystrici nakupovať. Od svojho otvorenia sa stal FRESH neodmysliteľnou súčasťou tejto krásnej lokality na Slovensku. Sme radi, že môžeme ponúknuť nášm používateľom možnosť vidieť najnovšie letáky obchodu Fresh Banská Bystrica na našej stránke Kimbino. Mesto Banská Bystrica je známe svojim bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom, živým nočným životom a bohatou gastronómiou. Je domovom mnohých kultúrnych podujatí, ako sú festivaly a trhy, ktoré pritiahnu veľké množstvo návštevníkov. Práve preto tu nájdete aj niekoľko pobočiek obchodu Fresh, kde si môžete jeden z najkvalitnejších sortimentov v meste vychutnať. Obchod Fresh Banská Bystrica má viaceré pobočky na rôznych miestach v meste, aby bolo nakupovanie čo najjednoduchšie a pohodlnejšie pre zákazníkov. Adresy pobočiek nájdete na officiálnom webe freshobchod.sk, alebo aj u nás na Kimbino.sk. Fresh je značka, ktorá sa vyznačuje vybraným sortimentom z najkvalitnejších surovín. Cieľom značky Fresh je poskytnúť zákazníkom tú najlepšiu službu a produkty, ktoré im prinášajú radosť a spokojnosť.

Čo Fresh Banská Bystrica leták ponúka?

Leták Fresh Banská Bystrica má veľa rôznych zliav a akcií, aby uspokojil potreby každého zákazníka. Vo Fresh Banská Bystrica letáku Fresh leták, ktorý platí od 11.07.2024, nájdete mnoho výhod a zliav na vybrané produkty. Leták Fresh Banská Bystrica ponúka široký sortiment produktov, medzi ktorými nájdete rôzne druhy mliečnych výrobkov, chladeného a mrazeného sortimentu, trvanlivých potravín, nápojov (alko aj nealko), tabakový sortiment, drogériu, pekárenské výrobky, čerstvé ovocie a zeleninu, ale aj kvalitné mäso a mnoho ďalších výrobkov. V obchode Fresh môžete nájsť aj vlastné značky - Fresh, Fresh Exclusive a Bio Fresh. Tieto produkty sú vyrábané z najkvalitnejších surovín a sú plné vynikajúceho chuti a kvality. Ponúka tiež rôzne produkty v obmedzenom náklade, ktoré sú dostupné iba vo Fresh. Na našej stránke Kimbino môžete navyše nájsť letáky s aktuálnymi zliavami a ponukami obchodu Fresh v meste Banská Bystrica. Stačí si otvoriť stránku Kimbino.sk, vybrať si váš obľúbený leták a začať nakupovať s výhodoue. Obchod ponúka aj Fresh kartu - vernostný program plný výhod. Držiteľom karty prináša okamžitú zľavu 1% pri každom nákupe a pri nákupoch nad 100 eur vám dávame dokonca zľavu 2%. Každý týždeň máte možnosť využiť aj špeciálne akcie pre držiteľov karty, súťaží a zľavy u Fresh partnerov. Staňte sa aj vy členom vernostného programu a využite všetky jeho výhody.

Najčastejšie kladené otázky o obchode Fresh Banská Bystrica

1. Ako sa môžem dozvedieť o aktuálnych Fresh Banská Bystrica letákoch?

Na stránke Kimbino.sk nájdete aktuálne Fresh Banská Bystrica letáky každý týždeň. Stačí si len vybrať ten, ktorý vás zaujme a môžete ihneď začať nakupovať s výhodou. Najnovší leták nájdete tu.

2. Má obchod Fresh v meste Banská Bystrica aj svoju vlastnú značku produktov?

Áno, ponúka produkty pod značkou Fresh, Fresh Exclusive a Bio Fresh. Sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a stále sa snažia prinášať nové a chutné produkty pre zákazníkov.

3. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Fresh karta?

Stačí sa zaregistrovať na stránke freshobchod.sk alebo sa prihlásiť v niektorej z pobočiek obchodu Fresh v meste Banská Bystrica. Po získaní karty máte okamžite nárok na zľavy a výhody, a spolu s nami môžete objavovať nové rôznorodé produkty.

REKLAMA
REKLAMA