KimbinoKimbino
Makos
3/5

Makos leták od 04.07.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Makos leták

Makosáčik leták prináša nové zľavy vždy v pondelok

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Makos. Vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Makos pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 04.07.2022? Pozrite sa tu.

Makosáčik leták, ako Makos označuje svoj maloobchodný leták, platí vždy od pondelka. Okrem Makosášika vydáva Makos leták aj pre obchodný dom. Ten vychádza rovnako ako Makosáčik leták vždy pondelok. Tešiť sa na výhodné ponuky v Makos letáku tak môžete každý pondelok. Leták Makos - Makosáčik ste už čítali?

Makos – veľkoobchod a maloobchod s potravinami

Shop

Makos je slovenský maloobchod a veľkoobchod s potravinami alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, pochutinami, čajom a zmiešaným tovarom. Okrem obchodov s potravinami prevádzkuje Makos aj niekoľko obchodných centier. Navštíviť prevádzku obchodu Makos môžete napríklad v týchto mestách: Bardejov, Stropkov, Svidník, Zborov, Malcov, Gilartovce.

Otváracie hodiny Makos centier a Makos predajní sú rôzne. Pred návštevou obchodu si môžete overiť aktuálne otváracie hodiny na oficiálnej webovej stránke predajcu www.makos.sk.

Ponuka letákov Makos je pestrá a ceny sú takmer až neuveriteľné. Nenašli ste napriek tomu v letáku Makos to, čo práve potrebujete? Skúste pozrieť ponuku aj ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Ponuka v Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD a Koruna je rovnako výhodná a možno bude pestrejšia.

Sortiment Makos

Assortment

Makos predajne potravín ponúkajú široký sortiment alkoholických aj nealkoholických nápojov, ovocia a zeleniny, pečiva, čerstvých aj trvanlivých potravín.

Obchodné domy Makos centrum sa špecializujú na predaj rôzneho zmiešaného tovaru. Nakúpiť tu môže bicykle, kočíky, drogériu, elektroniku, záhradné náradie, ale napríklad aj obuv a oblečenie.

Pozrieť si kompletnú ponuku Makos obchodov môžete v aktuálnom letáku Makos - Makosáčik.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Maslo
Mlieko
Jogurt
Saláma
Víno
Banány
Smotana
Rezance
Cereálie
Krém
Korenie
Omáčka
Cukor
BB krém
CC krém
Lak na vlasy
Šál
Plienky
Arašidy
Marhule

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Makos
    Makos