Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Nitrazdroj leták od 19.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Nitrazdroj

Nitrazdroj leták

Nitrazdroj leták prináša kvalitné výrobky za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Obchod Nitrazdroj sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj. V ponuke obchodu nájdete široký sortiment potravinového aj nepotravinového tovaru. Kúpite tu čerstvé pečivo, mliečne výrobky, kozmetiku, drogériu, ale napríklad aj darčekové koše a cukrárenské výrobky. A to všetko za výhodné ceny. Ponuku obchodu totiž pravidelne dopĺňajú špeciálne novinky a akcie.

Pozrite si, aké zľavy si pre vás pripravil Nitrazdroj leták od 19.07.2024. Aktuálnu ponuku reťazca nájdete tu.

Sledujte ponuku Nitrazdroj online. S nami už nezmeškáte žiadnu akciu ani špeciálnu víkendovú ponuku. Ponuku v aktuálnom Nitrazdroj letáku Nitrazdroj leták ste už videli?

 

Nitrazdroj – prvotriedna kvalita

Shop

Nitrazdroj sa zameriava na distribúciu a predaj potravín vo veľkoobchode a maloobchode. Prvé obchody pod touto značkou u nás otvorili ešte od 26. februára 1994. Obchod NITRAZDROJ, a.s. je členom medzinárodnej franchise CBA. Spoločnosť aktuálne zamestnáva viac ako 500 zamestnancov.

Nitrazdroj pôsobí v 7 mestách Nitrianskeho a Trnavského kraja.  Predajnú sieť spoločností tvorí okolo  20 maloobchodných prevádzok, 4 darčekové predajne s cukrárňou 3 špecializované predajne mäsa a 5 diskontných predajní. Nakúpiť kvalitné a cenovo výhodné potraviny v obchodoch Nitrazdoj môžete v nasledujúcich mestách Nitra, Zlaté Moravce, Levice, Dunajská Streda a Nové Zámky.

Všetky potrebné informácie o nákupe v Nitrazdroj nájdete na oficiálnej stránke predajcu nitrazdroj.sk. Nájdete tu taktiež aj kompletnú predajnú sieť obchodu, aktuálne otváracie hodiny či informácie o vernostnom programe.

Predajná sieť Nitrazdroj je v regióne známa nielen kvalitnými predajňami, ale aj podporou rozvoja regiónu. Obchod podporuje napríklad nasledujúce miestne organizácie – Divadlo Andreja Bagara v Nitre, Hokejový klub Nitra, detské domovy, Akadémiu tanca či miestny futbalový klub.

Nitrazdroj prináša široký potravinového aj nepotravinového sortimentu. Napriek tomu ste v Nitrazdroj letáku nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Akciová ponuka v Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota vás možno osloví viac.

 

Sortiment Nitrazdroj

Assortment

V obchodoch Nitrazdroj nájdete široký sortiment kvalitných potravín aj nepotravinový tovar. Nechýba čerstvé pečivo, ktoré je dodávané až 3 krát denne, slovenské potraviny od lokálnych výrobcov či darčekový sortiment.

Svojim návštevníkom spoľahlivo prináša kvalitný sortiment za výhodné ceny, a aj preto je tento obchod stále obľúbenejší. Slnečnicový olej v akcii poteší každú gazdinú, ktorá si môže vďaka nízkym cenám urobiť zásoby.

Pokiaľ milujete kávu, Nitrazdroj vám predstaví hneď niekoľko druhov tak, aby ste si mohli výhodne vybrať tú svoju. No a nesmieme zabudnúť ani na mlieko alebo maslo v zľavách, ktorých ceny vám zaiste vyrazia dych. Samozrejme, v dobrom. Stačí si prezrieť ponuku a aj vy môžete so svojou rodinou vyraziť na nákup.

Okrem známych značiek nájdete v predajniach Nitrazdroj sortiment viac ako 580 rôznych výrobkov značiek CBA a CBA Premium. Tieto výrobky sú známe svojou výhodnou cenou a zároveň vysokou kvalitou.

Aktuálny Nitrazdroj  leták s názvom  Nitrazdroj leták vás určite presvedčí o tom, že nákup v tomto obchode bude tá správna voľba. Tak široký sortiment za akciové ceny sa totiž len tak nevidí. Nezabudnite, nový akciový leták Nitrazdroj či špeciálna víkendová ponuka, na vás čakajú každý týždeň.

 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA