Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Satur leták od 25.08.2023 + ponuka na budúci týždeň

Satur

Satur leták

Leták SATUR vás zavedenie kdekoľvek na svete

3/5
Actual brochure

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najdlhšie pôsobiacich cestovných kancelárií na slovenskom trhu. Nie je preto žiadnym prekvapením, že sa teší medzi zákazníkmi veľkej obľube a jej služby ročne využijú desaťtisíce spokojných klientov.

Tie najlepšie ponuky SATUR platné od 25.08.2023 nájdete tu. Je takmer nemožné, aby ste v širokej ponuke Satur nenašli aj svoju vytúženú dovolenkovú destináciu. A to vďaka SATUR akciám za výhodnú cenu.

SATUR s vami cestuje už vyše 100 rokov

Shop

Cestovka SATUR (SATUR Travel) vznikla v roku 1920 ako Československá cestovná a dopravná kancelária, s.r.o. Praha, známa pod skratkou ČEDOK. V prvých rokoch svojho pôsobenia sa cestovná kancelária špecializovala najmä na predaj vlakových lístkov z Československa do celého sveta. O päť rokov neskôr pribudli do portfólia spoločnosti aj autobusové zájazdy vlastnými autobusmi a prvé letecké zájazdy do krajín ako Taliansko, Francúzsko, Juhoslávia, ale aj Maroko a Egypt. V roku 1993 došlo k rozdeleniu spoločnosti na Čedok v Česku a SATUR na Slovensku.

Cestovná kancelária SATUR sa môže pýšiť aj viacerými hodnotnými oceneniami, ako napríklad: naj firma mladých (2010, 2012, 2013, 2014, 2015), Superbrands (2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019) a najobľúbenejšia cestovná kancelária v kategórii poznávacie zájazdy (2013).

Za dlhé roky svojho pôsobenie získala cestovná kancelária SATUR bohaté skúsenosti a desaťtisíce spokojných klientov. SATUR je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA. Kamenné predajne SATUR dnes nájdete naprieč celým Slovenskom. Stačí teda navštíviť jednu zo 48 pobočiek SATUR, napríklad v alebo niektorého zo 600 zmluvných partnerov spoločnosti a vydať sa kdekoľvek do sveta môžete takmer okamžite.

Dôležité informácie o nákupe dovolenky v cestovnej kancelárii SATUR, kompletný zoznam pobočiek aj s ich aktuálnymi otváracími hodinami, nájdete na oficiálnej webovej stránke cestovky satur.sk. Prečítať si tam môžete aj zaujímavé cestovateľské blogy či dôležité informácie, ktoré by ste mali vedieť pred návštevou vybranej krajiny.

Ponuku SATUR tvorí široký výber zájazdov a dovoleniek rôzneho typu a cenovej kategórie. Napriek tomu ste si z ponuky SATUR nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Cestovanie. Ponuka dovoleniek a zájazdov v Kartago tours, Turancar, TIP travel a Invia bude pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment SATUR

Assortment

V ponuke cestovnej kancelárie SATUR nájdete pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj naprieč celým svetom, lyžovačky, rodinné dovolenky, wellness pobyty, okružné plavby aj pobyty pre náročnejšiu klientelu (Exclusive by SATUR).

Vybrať si môžete z destinácií vo viac ako 150 krajinách sveta, rôznej cenovej kategórie, vybraných tak, aby si svoju dokonalú dovolenku so SATUR cestovkou mohol užiť naozaj každý.

Zaujímavé sú aj rôzne SATUR akcie, ako napríklad klub Planet Fun, ktoré robia cestovanie ešte výhodnejším. Pozrite si ponuku SATUR v katalógu s názvom Satur leták a vydajte sa za oddychom a zábavou.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Ďalšie reťazce z kategórie Cestovanie