Hodnotenie 2/5

REKLAMA
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod TEVOS drogérie. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. V obchode TEVOS drogérie nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! TEVOS drogérie neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 06.11.2018 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie! Patria medzi významných konkurentov obchodu TEVOS drogérie.

Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.tevos.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu TEVOS drogérie kdekoľvek ste. Je skvelé, že hľadáte aktuálne ponuky obchodu online a prispievate tak ku skvalitňovaniu životného prostredia.