Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Tevos Drogerie leták 25.06.2024 - aktuálna ponuka na tento týždeň

TEVOS drogérie

TEVOS drogérie leták

Leták TEVOS Drogérie

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod TEVOS drogérie. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. A tie ceny! TEVOS drogérie neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aktuálny leták TEVOS platný od 18.06.2024 je nabitý množstvom tevos akcií. Že ste ho ešte nevideli? Najvyšší čas to napraviť. Nájdete ho tu.

Nový leták TEVOS Drogerie vychádza na začiatku mesiaca a platí celý nasledujúci mesiac. Sledujte ponuku od TEVOS Drogerie online, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka. Aktuálny TEVOS drogérie leták platí ešte niekoľko dní, no už dnes sa môžete tešiť na to, čo prinesie budúci leták od TEVOS drogerie.

TEVOS Drogérie – jednoducho slovenská

Shop

TEVOS Drogérie je slovenská sieť predajní drogérie, ktorá vznikla v roku 1992. Už od vzniku spoločnosti bolo jej hlavným heslom „Aj vo vašom meste...“. Vďaka tomu nájdete predajňu TEVOS Drogérie takmer v každom väčšom meste naprieč západným a stredným Slovenskom. Nakupovať v TEVOS Drogérie môžete napríklad v týchto mestách: Prievidza, Handlová, Partizánske, Martin, Banská Bystrica, Zvolen, Trenčín.

Presný zoznam pobočiek TEVOS aj ich otváracie hodiny si môžete pozrieť na oficiálnom webe spoločnosti tevos.sk.

Ponuka v TEVOS letáku je naozaj výhodná. Napriek tomuto ste v ňom nenašli, to čo aktuálne potrebujete? Ponuka iných obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika, bude možno lepšia. Skúste pozrieť letáky Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, Retrogéria a Marionnaud.

Sortiment TEVOS Drogérie

Assortment

Sortiment predajní TEVOS Drogéria tvorí množstvo kvalitného drogistického tovaru od známych značiek. Nájdete tu výrobky značiek ako sú Nivea, Bref, Garnier, Finish, Colgate, Dixi a mnoho ďalších. A to všetko za výhodné ceny.

Či už potrebujete kúpiť odlakovač na nechty, zubnú pastu, prací prášok, alebo čistiace prostriedky do domácnosti, v predajni TEVOS Drogérie si budete mať z čoho vyberať.

A vďaka TEVOS drogérie letáku ešte aj ušetríte. Nezabudnite ho sledovať pravidelne, aby vám neušla žiadna TEVOS akcia.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA