Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Möbelix leták nábytku od 15.07.2024 → Online akčný výpredaj

Möbelix

Leták Möbelix

Möbelix leták – to najlepšie iba výhodnejšie

3/5
Actual brochure

Obchod Möbelix patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Möbelix je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny. Möbelix neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 08.07.2024, je Möbelix leták nabitý neuveriteľnými zľavami. Pozrieť si ho môžete tu.

Nábytok Möbelix vydáva pre svojich zákazníkov množstvo letákov. Kým ponuka niektorých Möbelix letákov platí len niekoľko dní, iné ponuky je možné využiť aj niekoľko mesiacov. Sledovať Möbelix leták online je preto ten najlepší spôsob ako sa uistiť, že už vám neunikne žiadna skvelá ponuka od obchodu Möbelix. Aktuálny leták Möbelix leták ste už čítali?

Möbelix prevádzkuje veľké obchodné domy s nábytkom a bytovými doplnkami

Shop

Nábytok Möbelix patrí do medzinárodného koncernu XXXLutz KG. Prvý obchod Möbelix na svete bol otvorený v roku 1989 v Rakúsku. Odvtedy Möbelix postupne expandoval aj do ďalších krajín a dnes pôsobí aj v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku a u nás na Slovensku. Nakupovať v obchode Möbelix na Slovensku môžete v týchto mestách Bratislava, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Nitra a Dunajská Streda.

Otváracie hodiny jednotlivých prevádzok Möbelix sa môžu jemne líšiť. Overiť si aktuálne otváracie hodiny predajne si pred jej návštevou môžete na oficiálnej stránke predajcu moebelix.sk.

Neoslovila vás ponuka nábytku Möbelix? Obchody JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, OBI, IKEA, Orion, Tupperware, Mountfield a TESCOMA sú jeho významnými konkurentmi. Ponuka týchto obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada bude preto pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment Möbelix

Assortment

V sortimente obchodných domov Möbelix nájdete cenovo výhodný nábytok vhodný nábytok do obývacej izby, spálne, jedálne, pracovne, kúpeľne, detskej izby i záhrady, kuchyne na mieru plánovateľné podľa predstáv zákazníka, rovnako ako doplnky do domácnosti, koberce, závesy, textil, dekorácie, lampy a svetlá a mnoho ďalšieho.

Okrem širokého výberu a cenovej garancie ponúka Möbelix svojim zákazníkom aj špeciálne služby. Medzi tie najobľúbenejšie nepochybne patrí 3D plánovania sedacích súprav.

Okrem trvalo výhodných cenových ponúk sa v Möbelix môžete tešiť aj na extra sezónne tipy ako je záhradný nábytok, tematické dekorácie a bytové doplnky či letné vychytávky na dovolenku. Letáky Möbelix to je pravidelná zásoba lákavých ponúk. Z aktuálneho letáku Möbelix Möbelix leták ste si už vybrali svojho favorita? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA