Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Môj obchod platný od 28.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Môj obchod platný od 14.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Môj obchod platný od 31.05.2019
Kto by nepoznal obchod Môj obchod! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Môj obchod je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny! Môj obchod svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 12.07.2019? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov BALA, Billa, Carrefour, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.mojobchod.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Môj obchod a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Môj obchod si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.