Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Môj obchod leták od 12.07.2024 - Nová akciová ponuka

Môj obchod

Môj obchod leták

Môj obchod leták široký výber a výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Môj obchod. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Môj obchod je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny. Môj obchod svojich zákazníkov pravidelne teší novými letákmi. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 05.07.2024? To si môžete pozrieť v akciovom letáku Môj obchod, ktorý nájdete tu.

Nový leták Môj obchod vychádza každý druhý piatok a platí nasledujúcich 13 dní. V letáku nájdete množstvo výhodných ponúk potravín privátnych aj známych značiek za výhodné ceny. Prelistujte si pred návštevou potravín leták Môj obchod a ušetríte. Aktuálny leták Môj obchod leták sa len tak hemží výhodnými ponukami.

Môj obchod – obchod plný kvalitných potravín

Shop

Môj obchod predstavuje alianciu obchodov s potravinami, ktoré sú partnermi Metro. Predajnú sieť Môj obchod tvorí viac ako 500 obchodov naprieč celou Slovenskou republikou. Nakupovať v predajni siete Môj obchod môžete po celom Slovensku, napríklad v mestách Bratislava, Košice, Žilina, Trenčín, Spišská Nová Ves, Banská Bystrica.

Predajňu Môj obchod spoznáte už z diaľky vďaka výraznému zeleno – oranžovému dizajnu. Hoci všetky predajne spadajú pod jednu alianciu každá má iného majiteľa. Otváracie hodiny jednotlivých prevádzok sa preto môžu líšiť. Overiť si otváracie hodiny vašej predajne pred návštevou môžete na oficiálnej stránke obchodu mojobchod.sk.

Nenašli ste v bohatej ponuke akciového letáku Môj obchod vaše obľúbené potraviny? Skúste pozrieť ponuku letákov ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety,. Aktuálna ponuka v Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota, bude pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment Môj obchod

Assortment

V ponuke obchodov Môj obchod nájdete široký sortiment potravín a drogérie privátnych aj známych značiek. Privátne značky siete Môj obchod sú Fine Life a ARO.

Sortiment značky Fine Life je zameraný na ponuku potravín vyrobených z kvalitných surovín. Značka kombinuje 2 dôležité aspekty – výhodnú cenu a kvalitu.

Značka ARO ponúka široký sortiment potravinového aj spotrebného tovaru. Produkty pod značkou ARO sa vyrábajú v štandardnej kvalite zodpovedajúcej medzinárodným požiadavkám. Veľkým plusom značky ARO je bezkonkurenčná cena. Okrem privátnych značiek nájdete v predajniach Môj obchod aj bohaté zastúpenie potravín a drogérie známych značiek.

Či už uprednostňujete známe značky alebo siahnete po produktoch privátnych značiek v predajniach Môj obchod vždy nakúpite kvalitne a lacno. Neveríte? Ponuka v novom letáku Môj obchod Môj obchod leták vás o tom určite presvedčí. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA