Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Nový AVON katalóg 7/2024 | + Avon Focus online

Avon

AVON Katalóg

Katalóg Avon- široký výber kozmetiky za skvelé ceny

3.5/5
Actual brochure

O obchode Avon počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Obchod Avon je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou a taktiež skvelými cenami. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 01.07.2024? Pozrite sa tu.

Avon katalóg, to je široký výber kozmetiky, parfumov, doplnkov, ale aj oblečenia za výhodné ceny. Nový katalóg Avon plný lákavých ponúk vychádza každé 3 týždne. Aktuálny katalóg platný 01.07.2024 - 31.07.2024 nájdete tu.

Na papierové Avon katalógy môžete hneď zabudnúť. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku Avon online. Tým, že katalóg Avon pozeráte v elektronickej podobe, sa ušetrí veľa papiera.

Zažite novú dimenziu nakupovania s Avon online katalógom, ktorý je vždy aktualizovaný s najnovšími ponukami a trendami. Avon katalóg Júl/2024 prináša exkluzívne novinky a sezónne produkty, ktoré obohatia váš kozmetický arzenál o najnovšie trendy. V tomto období sa môžete tešiť na inovatívne produkty a sezónne rady produktov, ktoré spájajú kvalitu a dostupnosť v jedinečných ponukách.

Nezabudnite si prezrieť aj Avon Focus Júl/2024 katalóg, ktorý predstavuje špeciálne vybrané produkty s mimoriadnymi zľavami a akciami. Tento doplnkový katalóg je skvelým zdrojom pre tých, ktorí hľadajú exkluzívne ponuky a chcú získať najviac za svoje peniaze. S Avon na Kimbino máte možnosť prehľadávať všetky tieto ponuky online, kdekoľvek a kedykoľvek, čím sa otvárajú nové možnosti pre efektívne nakupovanie.

Využite všetky výhody, ktoré ponúka Avon online katalóg. Objavujte, nakupujte a ušetrite priamo z pohodlia vášho domova alebo z mobilného zariadenia. S AVON Kimbino máte vždy k dispozícii najnovšie edície katalógov, čím sa stávate súčasťou ekologickejšieho a udržateľnejšieho spôsobu nakupovania, ktorý chráni našu planétu.

Od darčekov ku knihám, k jednému z najúspešnejších katalógových predajcov kozmetiky – príbeh Avon

Shop

Úspešný príbeh spoločnosti Avon sa začal písať koncom 19. storočia, kedy sa obchodný cestujúci zaoberajúci sa predajom kníh rozhodol pridať k svojim knihám aj malý voňavý darček. Netrvalo dlho a vône sa stali žiadanejšími, než samotné knihy. David McConnell neváhal a v roku 1886 založil svoju vlastnú kozmetickú spoločnosť - California Parfume Company.

Zakladateľ predpokladal, že pre úspech jeho spoločnosti je dôležitý priamy predaj, a tak spustil predaj prostredníctvom historicky prvej avon lady P.F.E. Albee. V roku 1929 prišla spoločnosť na trh s kolekciou pomenovanou podľa rodného mesta najobľúbenejšieho spisovateľa zakladateľa. Názov kolekcia sa stal natoľko populárnym, že v roku 1939 spoločnosť zmenila svoj názov na Avon Products Inc.

Dnes je Avon poprednou celosvetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá priamym predajom svojich výrobkov prostredníctvom aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky Avon sú dostupné vo viac ako 100 krajín sveta, kde ich predaj sprostredkováva viac ako 6,5 milióna reprezentantov.

Okrem katalógového predaja sa spoločnosť Avon na Slovensku venuje aj podpore charitatívnych projektov. Známe projekty spoločnosti sú Avon proti rakovine prsníka a Avon proti domácemu násiliu.

Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu avon.sk.

Sledujete ponuku aj iných obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika? Mali by ste. Čo ak v Teta drogerie, dm drogerie, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud nájdete výhodnejšiu ponuku. 

Sortiment Avon

Assortment

Ponuka spoločnosti Avon je zameraná na dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. K najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Niektoré produkty spoločnosti sú v ponuke aj viacero rokov a naopak niektoré sú ponúkané len ako obmedzená sezónna ponuka.

Avon neustále aktívne pracuje na vývoji nových kozmetických produktov, pričom pri vývoji kladie dôraz na ochranu životného prostredia. Spoločnosť ako jedna z prvých kozmetických spoločností na svete testovanie svojich výrobkov na zvieratách.

Pridajte sa k ochrane životného prostredia aj vy a prezerajte Katalóg AVON 7 2024 online. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA