Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Avon
3.5/5

AVON katalóg online » Október (10/2023) Aktuálny leták

REKLAMA
REKLAMA

AVON Katalóg

Katalóg Avon- široký výber kozmetiky za skvelé ceny

3.5/5
Actual brochure

O obchode Avon počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Obchod Avon je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou a taktiež skvelými cenami. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 01.10.2023? Pozrite sa tu.

Avon katalóg, to je široký výber kozmetiky, parfumov, doplnkov, ale aj oblečenia za výhodné ceny. Nový katalóg Avon plný lákavých ponúk vychádza každé 3 týždne. Aktuálny katalóg platný 01.10.2023 - 31.10.2023 nájdete tu.

Na papierové Avon katalógy môžete hneď zabudnúť. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku Avon online. Tým, že katalóg Avon pozeráte v elektronickej podobe, sa ušetrí veľa papiera.

Od darčekov ku knihám, k jednému z najúspešnejších katalógových predajcov kozmetiky – príbeh Avon

Shop

Úspešný príbeh spoločnosti Avon sa začal písať koncom 19. storočia, kedy sa obchodný cestujúci zaoberajúci sa predajom kníh rozhodol pridať k svojim knihám aj malý voňavý darček. Netrvalo dlho a vône sa stali žiadanejšími, než samotné knihy. David McConnell neváhal a v roku 1886 založil svoju vlastnú kozmetickú spoločnosť - California Parfume Company.

Zakladateľ predpokladal, že pre úspech jeho spoločnosti je dôležitý priamy predaj, a tak spustil predaj prostredníctvom historicky prvej avon lady P.F.E. Albee. V roku 1929 prišla spoločnosť na trh s kolekciou pomenovanou podľa rodného mesta najobľúbenejšieho spisovateľa zakladateľa. Názov kolekcia sa stal natoľko populárnym, že v roku 1939 spoločnosť zmenila svoj názov na Avon Products Inc.

Dnes je Avon poprednou celosvetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá priamym predajom svojich výrobkov prostredníctvom aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky Avon sú dostupné vo viac ako 100 krajín sveta, kde ich predaj sprostredkováva viac ako 6,5 milióna reprezentantov.

Okrem katalógového predaja sa spoločnosť Avon na Slovensku venuje aj podpore charitatívnych projektov. Známe projekty spoločnosti sú Avon proti rakovine prsníka a Avon proti domácemu násiliu.

Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu avon.sk.

Sledujete ponuku aj iných obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika? Mali by ste. Čo ak v Teta drogerie, dm drogerie, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud nájdete výhodnejšiu ponuku. 

Sortiment Avon

Assortment

Ponuka spoločnosti Avon je zameraná na dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. K najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Niektoré produkty spoločnosti sú v ponuke aj viacero rokov a naopak niektoré sú ponúkané len ako obmedzená sezónna ponuka.

Avon neustále aktívne pracuje na vývoji nových kozmetických produktov, pričom pri vývoji kladie dôraz na ochranu životného prostredia. Spoločnosť ako jedna z prvých kozmetických spoločností na svete testovanie svojich výrobkov na zvieratách.

Pridajte sa k ochrane životného prostredia aj vy a prezerajte Katalóg AVON 10 2023 online. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Krém
Make up
Korektor
Púder
BB krém
Lícenka
Štetec
Hubka
Očné tiene
Ceruzka na oči
Rúž na pery
Lesk na pery
Lak na nechty
Šampón
Kondicionér
Maska na vlasy
Olej na vlasy
Hrebeň
Kefa
Maska

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.