Kto by nepoznal obchod Mountfield! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod Mountfield je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Mountfield svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 01.03.2019? Na to sa môžete pozrieť tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona?

Ak chcete nakupovať v obchode Mountfield, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Banská Bystrica, Dunajská Streda, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš. Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu www.mountfield.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s Vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Mountfield. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Mountfield si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.