KimbinoKimbino
Mountfield
3/5

Mountfield leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Mountfield leták vyberá to najlepšie pre vašu záhradu

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Mountfield. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod Mountfield je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Mountfield svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo si pripravil v Mountfield letáku od  21.10.2021? Na to sa môžete pozrieť tu.

Mountfield leták vychádza nepravidelne niekoľkokrát za rok. Okrem akciového letáku, Mountfield vydáva aj Mountfield leták 2021, kde nájdete špeciálne Mountfield akcie 2021, ktoré platia celý rok a malé Mountfield katalógy zamerané na ponuku tovaru z určitej kategórie. Pozrieť si môžete napríklad Mountfield katalóg záhradný nábytok, kosačky či bicykle. Výber najlepších zľav z katalógov nájdete v Mountfield letáku Mountfield - Záhradné náradie. V priebehu roka sa môžete tešiť aj na Mountfield výpredaj, ktorý je vždy malým sviatkom všetkých milovníkov záhradnej techniky. 

Mountfield - viac ako 30 rokov skúseností a poctivej práce

Shop

História spoločnosti Mountfield sa začala písať v roku 1991, kedy bola založená malá predajňa v Mnichoviciach v Českej republike. Dnes patrí Mountfield medzi popredných predajcov záhradnej techniky, záhradného nábytku a bazénov v Českej a Slovenskej republike. Vďaka predajnej sieti zloženej zo 74 predajní tvorí spoločnosť najväčšieho špecializovaného predajcu záhradnej techniky a bazénov v celej Európe. Na Slovensku môžete navštíviť Mountfield predajňu v nasledujúcich mestách Bratislava, Banská Bystrica, Dunajská Streda, Košice, Levice a Liptovský Mikuláš.

Predajne Mountfield sú zvyčajne otvorené pracovné dni od 9:00 do 18:00 a soboty od 9:00 do 17:00. Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa ale môžu jemne líšiť. Otváracie hodiny všetkých 18 predajní na Slovensku si môžete pozrieť na oficiálnom webe obchodu www.mountfield.sk.

Ako najväčší predajca záhradnej techniky, nábytku a bazénov ponúka Mountfield široký výber. Nenašli ste napriek tomu v letáku Mountfield to čo ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb, vás možno zaujme viac.

Sortiment Mountfield

Assortment

Sortiment predajni Mountfield tvorí kvalitný značkový tovar od renomovaných zahraničných výrobcov. Kúpiť tu môžete všetku záhradnú techniku, bazény aj ďalšie vybavenie pre vašu záhradu.

Ponuku záhradnej techniky tvoria malé aj veľké stroje do záhrady. Kúpite tu záhradné traktory, štiepačky dreva, snehové frézy, ale aj klasické záhradné kosačky. Sezónnu ponuku každoročne dopĺňa kvalitný záhradný nábytok a pred Vianocami široká ponuka vianočných stromčekov.

Samozrejmosťou celého sortimentu je vysoká kvalita. Mountfield ako jediný na trhu poskytuje na zakúpený tovar až 7 ročnú záruku.

Okrem predaja Mountfield ponúka svojim zákazníkom aj rôzne doplnkové služby ako sú napríklad sprevádzkovanie záhradnej techniky, doprava či možnosť nákupu na splátky. Kompletnú ponuku Mountfield si môžete pozrieť v Mountfield letáku 2021 Mountfield - Záhradné náradie.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Mountfield
 • Chrenovská 1661/30A
 • Galantská cesta 5694/13
 • Gen. M. R. Štefánika 6840
 • Gorkého 4982
 • Gúgska 53
 • Hodonínska 27
 • Humenská cesta 4
 • Kamenné pole 4055
 • Nedožerská cesta 1270/17C
 • Nová 7996/9
 • OC Campo di Martin, Jilemnického 11453/63B
 • Rožňavská 1
 • Severné nábrežie 45
 • Solivarská 1 C
 • Svitská cesta 5035/5
 • Turecký rad 5055/9
 • Vysokoškolákov 3660/23
 • Zvolenská cesta 30/A