KimbinoKimbino
TOP Drogéria
3/5

TOP Drogéria leták od 27.06.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

TOP Drogéria leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod TOP Drogéria. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode TOP Drogéria môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu TOP Drogéria. tu nájdete ponuku ich nových akcií platných od 27.06.2022. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie?
Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu topdrogerie.sk.
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu TOP Drogéria a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu TOP Drogéria online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.
Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!
Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu TOP Drogéria. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode TOP Drogéria.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Voda
Soľ
Holiaci strojček
Wc
Hubka
Šampón
Maska na vlasy
Farba na vlasy
Maska
Mydlo
Dezodorant
Antiperspirant
Zubná pasta
Čistiace utierky
Tablety do umývačky riadu
Leštidlo do umývačky riadu
Čistič umývačky riadu
Wc blok
Toaletný papier

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
TOP Drogéria
    TOP Drogéria