Letná ponuka - náhľad letáku obchodu Intersport platný od 12.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Intersport platný od 05.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Intersport platný od 10.05.2019
Len málokto nepozná obchod Intersport. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Intersport typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Intersport pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 03.07.2019 nájdete tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann?

Ak chcete nakupovať v obchode Intersport, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Vysoké Tatry, Bratislava, Košice, Liptovský Mikuláš, Žilina, Banská Bystrica. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.intersport.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Intersport a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Papierové letáky sú na jednej strane nepohodlné a na druhej strane zaťažujú životné prostredie. Preto oceňujeme, že si novinky ponúkané obchodom Intersport hľadáte online.