Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Banská Bystrica
Kaufland
4/5

Kaufland Banská Bystrica leták na tento týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Kaufland Banská Bystrica

Kaufland leták prináša od štvrtka do Banskej Bystrice skvelé zľavy. Nakupujte za tie najnižšie ceny všetok sortiment, ktorý Kaufland predáva. Vo svojej ponuke má okrem klasického papierového aj online leták. Ten si môžete pozrieť tu a v platnosti je od 08.06.2023 - 14.06.2023. 

V Kauflande sa nakupuje vždy výhodne a za tie najlepšie ceny. Nový leták prichádza každý týždeň a obchod tak svoju ponuku neustále aktualizuje. Všetky akcie platia aj v Kaufland Banská Bystrica, kde nájdete rovno dve predajne. 

Ešte predtým, ako pôjdete do Kauflandu nakupovať, si pozrite aktuálny alebo leták na budúci týždeň. Všetko, čo potrebujete, si zapíšte na lístok alebo využite oficiálnu web stránku kaufland.sk, kde nájdete praktickú možnosť písania nákupného zoznamu. Ak hľadáte inšpiráciu na varenie alebo pečenie, v online kuchárke nájdete aj množstvo zaujímavých receptov. Ingredience z nich si môžete rovno vložiť na online nákupný zoznam.

Kaufland leták je vždy výhodný pre každého. Ak ste v ňom však nenašli to, čo ste potrebovali, skúste nakupovať v iných obchodoch. Z rovnakej kategórie sú obľúbené napríklad Lidl, Tesco, Billa, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Kaufland v meste Banská Bystrica

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Kaufland
Kaufland

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.