Kimbino
Banská Bystrica
Kimbino
Banská Bystrica
REKLAMA

Lidl Banská Bystrica leták na tento týždeň od 15.07.2024

Lidl

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Banská Bystrica - Objavte Najnovšie Letáky a Akcie

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z Lidl pre mesto Banská Bystrica. Chceme vám uľahčiť orientáciu v akciách a ponukách Lidl v tomto meste.

Najnovšia ponuka Lidl letáku je platná aj pre Banskú Bystricu. Spoločnosť tu má tri prevádzky, v ktorých môžete pohodlne nakupovať:

  • Lidl Banská Bystrica - Námestie Vajanského 15299/7, 974 01 Banská Bystrica
  • Lidl Banská Bystrica - Nad plážou 6704/2, 974 01 Banská Bystrica
  • Lidl Banská Bystrica - Dedinská 14179/10, 974 11 Banská Bystrica


V prípade, že by ste mali pobočky ďaleko, niektoré výrobky si môžete objednať prostredníctvom Lidl shop.

Ak potrebujete bližšie informácie o otváracích hodinách alebo adrese niektorej z našich pobočiek, navštívte našu oficiálnu webovú stránku lidl.sk. Na tejto stránke nájdete všetky potrebné informácie. Väčšina našich obchodov v Banskej Bystrici má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Výhody nakupovania v Lidli v Banská Bystrica

Na našej stránke Kimbino.sk nájdete najaktuálnejší leták Lidl pre Banská Bystrica s názvom Lidl leták. Tento leták obsahuje všetky aktuálne zľavy a ponuky, ktoré sme pripravili pre našich zákazníkov v Banskej Bystrici.

V Lidle sa vždy snažíme ponúknuť kvalitné produkty za výhodné ceny. Naša ponuka zahŕňa široký sortiment potravín, čerstvého ovocia a zeleniny, mäsa a mliečnych výrobkov. Okrem toho sa v našich regáloch nájde aj domáce spotrebiče, oblečenie, náradie a mnoho ďalších vecí, ktoré vám spríjemnia každodenný život.

Nepremeškajte šancu využiť výhodné ponuky v našom najnovšom letáku. Začiatok platnosti letáka je naplánovaný na 15.07.2024. Ak kliknete na nasledujúci odkaz, dostanete sa priamo k aktuálnemu letáku Lidl pre Banská Bystrica: tu.

Ak hľadáte kvalitné výrobky za skvelé ceny, Lidl je správnou voľbou pre vás. Navštívte nás a využite naše výhody, ktoré sme pripravili pre našich zákazníkov v Banskej Bystrici.

Lidl Banská Bystrica leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Banskej Bystrici. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Banskej Bystrici.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Banskej Bystsrice nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Aktuálny leták Lidl je platný pre celé územie Slovenska. Nájdete v ňom najnovšie akcie a výhodné zľavy. Lidl pripravuje pre každý týždeň ponuku iného zamerania, často to býva napríklad XXL týždeň, Americký týždeň, týždeň Česko-Slovenských výrobkov, či týždeň zameraný na bezlepkové a BIO výrobky. Aktuálny leták je platný od 18.07.2024 - 21.07.2024. Okrem papierovej verzie si môžete pozrieť aj online leták, ktorý nájdete tu

Takže ak hľadáte Lidl leták v Banskej Bystrici nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

Nenašli ste v Lidl Banská Bystrica to, čo ste hľadali? Pozrite si aj iné obchody z rovnakej kategórie, ako napríklad Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš

REKLAMA
REKLAMA