Kimbino
Trnava x
Kimbino
Trnava x
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Trnava leták na tento týždeň od 17.04.2024

Pobočky Billa v meste Trnava a okolí

Pobočky z kategórie v meste Trnava

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Trnava - Váš Oblúbený Obchod v Meste

 

 

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Trnava. Sme tu pre vás ako nezávislá platforma, ktorá vám prináša aktuálne informácie o akciách a ponukách, aby ste boli vždy v obraze.

Informácie o Meste Trnava

Trnava je krásne historické mesto nachádzajúce sa v západnej časti Slovenska. Mesto je známe svojím bohatým kultúrnym dedičstvom, zachovalými historickými pamiatkami a príjemnou atmosférou. Trnava je domovom mnohých obchodov a ponúka obyvateľom aj návštevníkom širokú škálu služieb a zábavy.

História Obchodu Billa v Trnave

Obchod Billa otvoril svoje prvé pobočky v meste Trnava s cieľom priniesť kvalitné potraviny a služby pre miestnych obyvateľov. Odvtedy sa pobočky Billa stali dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia. V súčasnosti nájdete niekoľko pobočiek Billa v Trnave, ktoré vám ponúkajú široký výber potravín a iných produktov.

Niektoré z pobočiek Billa v Trnave sú:

  • Billa Trnava - Adresa: Spartakovská 47, 917 01 Trnava
  • Billa Trnava - Adresa: Hospodárska 53, 917 01 Trnava
  • Billa Trnava - Adresa: Trstínska cesta 675/3, 917 01 Trnava

Presné otváracie hodiny a ďalšie informácie o jednotlivých pobočkách Billa v Trnave nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má podobné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Trnave

Obchod Billa v Trnave vám prináša rôzne zľavy a ponuky, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na špeciálne akciové ceny, výhodné balenia a rôzne zľavové akcie.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš každodenný život. Ponúka čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, kvalitné mliečne výrobky a ďalšie potraviny. Billa tiež ponúka vlastnú značku Clever, ktorá prináša široký výber výrobkov, ako sú cestoviny, oleje, ryža, konzervy, múka, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Tieto výrobky sú známe svojou kvalitou a dostupné za výhodné ceny.

Ak chcete získať najnovšie informácie o aktuálnych zliavach a ponukách v obchode Billa v Trnave, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete aktuálny leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Trnava. Leták je platný od 10.04.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Využite všetky výhody, ktoré vám Billa v Trnave prináša. Nezmeškajte žiadnu akciu a objavte najlepšie ponuky.

Nechce sa vám čakať a chcete nakupovať inde? Medzi obľúbené obchody z rovnakej kategórie patria Lidl, Tesco, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš

Najčastejšie otázky k Billa Trnava

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb."

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Trnava x
Kimbino
Billa

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.