Kimbino
Žilina x
Kimbino
Žilina x
REKLAMA
Kaufland
4/5

Kaufland Žilina leták na tento týždeň od 18.04.2024

Pobočky Kaufland v meste Žilina a okolí

Pobočky z kategórie v meste Žilina

Ďalšie letáky z kategórie

Kaufland Žilina - Váš nákupný partner v Žiline

Vitajte na stránke Kaufland Žilina, miesta, kde môžete nájsť najnovšie letáky od obchodu Kaufland pre Žilinu. Naša stránka vám poskytuje jednoduchý spôsob, ako sa dozvedieť o najnovších ponukách, zliavach a akciách v Kauflande v Žiline.

Kaufland na Slovensku

Spoločnosť Kaufland vstúpila na slovenský trh v roku 2000 otvorením svojej prvej predajne v Poprade. V roku 2022 mal Kaufland na Slovensku už 73 predajní. Najviac predajní na území jedného mesta má v Bratislave, a to 9, a v Košiciach a Prešove 3 predajne.

Kaufland v Žiline

Kaufland je dôležitou súčasťou Žiliny od roku 2000, keď tu otvoril svoju prvú predajňu. Pobočku Kauflandu nájdete na adrese:

  • Kaufland Žilina - Vysokoškolákov 8083/37, 010 01 Žilina-Vlčince

Pre viac informácií, ako sú otváracie hodiny a adresy jednotlivých predajní, navštívte oficiálnu webovú stránku.

Kaufland v Žiline má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Akcie a Zľavy v Kauflande Žilina

V Kauflande v Žiline vám prinášajú množstvo zľav, ponúk a akcií, ktoré vás určite zaujmú. Predajne sú známe výbornou ponukou značkových a vlastných produktov.

Privátne Značky v Kauflande
V sortimente Kauflandu je možné nájsť aj značky tovarov, ktoré sú vyrobené práve pre tento reťazec. Kaufland má v súčasnosti viacero súkromných značiek, vrátane K-Bio s bio produkty, K-Classic baby so špeciálnymi hygienickými potrebami pre deti, K-Classic bezlaktózové s mliečnymi produktmi s nízkym obsahom laktózy, K-take it veggie s potravinami rastlinného pôvodu, SWITCH ON so značkovými domácimi elektrospotrebičmi a Cultura Vini so širokým sortimentom vín.

V sortimente si môžete vybrať zo širokého výberu potravín, nápojov, čerstvého ovocia a zeleniny, mäsa, mliečnych výrobkov, drogérie a mnoho ďalších. Ponúkajú aj rôzne sezónne výrobky a špeciálne akcie, ktoré vám pomôžu ušetriť ešte viac.

Ak chcete vidieť najnovší leták s aktuálnymi zľavami a ponukami pre mesto Žilina, navštívte našu stránku tu. Aktuálny leták, s názvom "Kaufland Bratislava-Petržalka-Danubia", je platný od dátumu 11.04.2024.

Vyberte si Kaufland - Vyberte si Kvalitu

Pridajte sa k nám v Kauflande v Žiline a využite všetky výhody, ktoré ponúkame. Sme tu pre vás s kvalitnými produktmi, širokým sortimentom a skvelými zľavami. Navštívte nás a užite si príjemné nakupovanie v Kauflande v Žiline!

Využite Výhody Kauflandu v Žiline

Pridajte sa k nám v Kauflande v Žiline a využite všetky výhody, ktoré obchod ponúka. Kaufland je tu pre vás s kvalitnými produktmi, širokým sortimentom a skvelými zľavami. Navštívte niektorú z pobočirk a užite si príjemné nakupovanie v Kauflande v Žiline!

Kaufland: Najčastejšie kladené otázky

1. Aké sú otváracie hodiny Kauflandu?

Väčšina Kaufland obchodov má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok - Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

2. Aké sú aktuálne zľavy a akcie v Kauflande?

Aktuálne zľavy a akcie v Kauflande môžete nájsť jednoducho kliknutím na odkaz tu.

3. Kde môžem nájsť letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland?

Letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland nájdete na našej webovej stránke s letákmi pre Žilinu tu.

4. Má Kaufland aj online nákupné možnosti?

Áno, Kaufland poskytuje aj online nákupné možnosti s názvom online trhovisko. Nájdete ho na ich oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

5. Aké sú možnosti platby v Kauflande?

V Kauflande je možné platiť hotovosťou, bankovou kartou, alebo inými elektronickými platobnými metódami, ako napríklad mobilom, či hodinkami.

6. Poskytuje Kaufland službu doručenia tovaru?

Kaufland ponúka službu doručenia tovaru. Presné podrobnosti o službe doručenia, vrátane dostupných oblastí a časových rozsahov, nájdete na oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

7. Má Kaufland vernostný program pre zákazníkov?

Áno, Kaufland má vernostný program pre zákazníkov s názvom Kaufland Card a môžete ho mať jednoducho v mobile aj vy. Stačí si stiahnuť Kaufland aplikáciu a vernostnú kartu budete mať vždy so sebou v mobile.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Žilina x
Kimbino
Kaufland

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.